SportsDirect Bratislava

Sports Direct BratislavaBratislava, ako hlavné mesto Slovenska sa prezentuje nie len bohatou kultúrou, krásnymi ženami, ale taktiež aj módnym svetom, ktorý sa snaží podporovať a rozširovať. V tomto meste nájdete viacero obchodných centier, s množstvom značkových a kvalitných predajní od elegantného štýlu až po športový. Jedna z kvalitných športových predajní je aj SportsDirect Bratislava. Táto predajňa je značková predajňa, ktorá vám ponúka širokú škálu športového oblečenia.

SportsDirect Bratislava

SportsDirect je britská módna spoločnosť, ktorá už ako môžeme z názvu vyčítať, ponúka výlučne športovú módu. Aktívne pôsobí táto módna športová spoločnosť v devätnástich krajinách po celej Európe. Aj v našom hlavnom meste môžeme nájsť niekoľko predajní SportsDirect Bratislava, ktorý ponúka široký výber voľnočasových, módnych a športových veci rôznych známych značiek . Táto módna, športová spoločnosť si zvolila za cieľ rozšíriť sa do celého sveta a vytvárať vždy nové predajne, ktoré budú ponúkať vysokú kvalitu za prijateľnú cenu a vďaka tomu presvedčiť mladých ľudí aby začali žiť zdravo a športovo.

Značka SportsDirect

Sports Direct BratislavaTáto športová značka vznikla v rok 1982 v Anglickom meste Maidenhead. Postupom času sa začala rozrastať až sa to stala jedna z najväčších módnych športových predajní vo Veľkej Británii a neskôr sa dostala do popredia aj medzi inými športovými spoločnosťami s módnymi značkami po celom svete. V súčastnosti má spoločnosť SportsDirect približne štyristosedemdesiat predajní po celom svete. Táto značka sa rozhodla dbať aj na životné prostredie a preto sa snaží predávať veci s organických látok, ktoré sú stále vysoko kvalitné.

SportsDirect, je značka pre všetkých, ktorí žijú športovým životom a záležím im na pohodlnosti pre cvičení.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená