Intersport Bratislava

Intersport BratislavaV Bratislave môžeme nájsť veľa nákupných centier a taktiež obchodných predajní, ktoré sú denno denne preplnené. Ľudia, milujúci módu nakupujú to čo potrebujú, ale aj to čo nepotrebujú, no o tom je móda. Každá z predajní sa snaží vytvoriť atmosféru, ktorá bude veľmi príjemná a v ktorej dostanete tú pravú nákupnú náladu. Intersport Bratislava je jedna z nich.

Intersport Bratislava

Intersport Bratislava je predajňa, ktorá ponúka širokú škálu športových produktov. Bežci si môžu vybrať z veľkej ponuky bežeckých tenisiek, či bežeckého oblečenia. Futbalisti si taktiež prídu na svoje pri výbere kopačiek, futbalových lôpt a iné. Tak isto aj milovníci plávania si môžu vybrať nejaké kvalitné plavky a plavecké čiapky. V ponuke sú aj stroje na posilňovanie. Taktiež si môžete vybrať z veľkého výberu kvalitných tenisiek na bežné nosenie. V zime je v ponuke zimná kolekcia, ktorá obsahuje lyže, snowboardy, ale taktiež zimné vetrovky, šály, čiapky či rukavice. V každej z predajni Intersport Bratislava sa môžete stretnúť so skvelými personálom, ktorý vám veľmi rád poradí pri výbere. Predajňa je veľmi prehľadná, pretože je rozdelená na jednotlivé sekcie podľa spomínaných produktov, ktoré Intersport ponúka čo vám umožňuje jednoduchšie zorientovanie sa v predajni.

Informácia o spoločností Intersport

Intersport BratislavaV dnešnej dobe sa nachádza päťtisíc štyristo predajní, ktorých názov nesie meno tejto spoločnosti. Tieto predajne môžete nájsť v štyridsiatich dvoch krajinách. Toto neuveriteľné číslo je dôkazom toho, že je to predajňa, ktorá ponúka veľmi kvalitné športové vybavenie, ktoré je za dostupnú cenu. Všetko čo si zakúpite a nebudete s tým spokojný môžete reklamovať bez akýchkoľvek problémov.

IIC – Intersport international corporation  má sidlo v Berne vo Svajčiarsku. Táto spoločnosť zastrešuje zastrešuje všetky národne organizácie. Intersport international corporation bola založená v roku 1968 desiatimi európskymi národnými organizáciami.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená