Pimkie Bratislava

Pimkie BratislavaV roku 1971 sa stretli traja muži – odborníci v módnom svete, ktorý sa rozhodli využiť nový módny trend – nohavice pre ženy. V tomto čase nikto netušil, že z tohto vznikne niečo väčšie. Postupom času sa rozšíril sortiment ponúkaných vecí a novo vzniknutá značka Pimkie ponúkala ďalšie trendy oblečenie pre ženy vo všetkých konfekčných veľkostiach. V dnešnej dobe sa táto značka zameriava na ženy a dievčatá vo veku od dvanásť do dvadsaťpäť rokov.

Pimkie Bratislava

Bratislava ako naše hlavné mesto má nielen vzťah k histórii, ale taktiež aj k móde. V centre mesta môžete nájsť predajne rôznych luxusných módnych značiek a medzi nimi aj predajňu kvalitnej ženskej módnej značky Pimkie. Predajňa Pimkie Bratislava je podľa prieskumov jedno z najobľúbenejších miest na nakupovanie. Tento titul si táto predajňa určite zaslúžila, pretože je to naozaj kvalitný reťazec predajní. Aktuálne registrujeme v Bratislave len jedinú predajňu, ktorá však predstavuje nadštandard. Predajňa Pimkie Bratislava vás už pri prvej návšteve stiahne do sveta módy. Z každej strany môžete vidieť len kvalitu a luxus, pretože práve to ponúka táto značka pre mladé ženy a dievčatá. Svetlá, hudba, moderný nábytok a príjemný personál tvorí túto skvelú atmosféru, ktorá panuje v celej kamennej predajni Pimkie Bratislava.

Pimkie BratislavaSpoločnosť Pimkie

Už od vzniku tejto značky sa spoločnosť snažila vytvoriť módu, ktorá sa bude zhodovať s prianím svojich klientom. Produkty tejto značky sú tvorené tak, aby spolu tvorili krásny a dokonalý out-fit. Je to akýsi nadčasový štýl, ktorý na každej žene vynikne a zvýrazní to všetko, čo je na žene krásne. To všetko je tvorené v centre tejto spoločnosti a to vo Francúzku – v meste módy, kde sa tým návrhárov snaží vytvoriť vždy nové a nové kolekcie, ktoré budú prinášať oživenie do vášho šatníka.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená