Intimissimi – spodná bielizeň pre ženy na každú príležitosť

Intimissimi je talianska módna značka, ktorá  vznikla v roku 1996. Zameriava sa prevažne na predaj spodnej bielizne pre mužov a ženy. Okrem toho v ponuke nájdete aj ponuku oblečenia. Značka je však obľúbená a preslávená hlavne spodnou bielizňou, ktorá je určená pre každú príležitosť.

Intimissimi pre ženy

Intimissimi ponúka široký výber spodnej bielizne pre ženy – nielen rôznych tvarov, ale aj mnohých štýlov. Nájdete tu pohodlnú, zmyselnú, ale aj minimalistickú spodnú bielizeň.

Samozrejmosťou sú podprsenky od výmyslu sveta – braletky, push-upky, trojuholníkové, vystužené a nevystužené, samodržiace. Intimissimi podprsenka je ideálna pre každú ženu bez ohľadu na vek. Okrem podprseniek nájdete v ponuke klasické a francúzske nohavičky, tangá, body, podväzky a ďalšiu spodnú bielizeň.

V ponuke nájdete aj oblečenie ako šaty, topy, tielka, tričká, mikiny, kardigany, legíny, nohavice, sukne, pyžamá a  nočné košieľky.

Intimissimi podprsenka

Spodná bielizeň a oblečenie Intimissimi pre ženy sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach. Pri výrobe sa dbá aj na rôznorodosť materiálov a celkový detail. Používajú sa materiály ako hodváb, viskóza, čipka Lycra, tyl, mikromodal, mikrovlákno, mikrosieťovina, bavlna či bavlna Supimaa.

Intimissimi e-shop

Talianska značka Intimissimi prevádzkuje internetový obchod intimissimi.com, kde je možné si zakúpiť spodnú bielizeň a oblečenie. Tovar je možné zaslať aj priamo na adresu na Slovensku.

Internetový obchod síce nie je v slovenskom jazyku, ale nakupovanie vám uľahčí automatický prekladač.

Nosíte správnu veľkosť podprsenky?

Vybrať správnu podprsenku je niekedy skutočné umenie. A práve Intimissimi na svojej internetovej stránke ponúka jednoduchý návod, ako si správne vybrať podprsenku.

Správnu veľkosť podprsenky sa dozviete, ak poznáte dva :

  • Obvod pod prsiami –aby ste správne zmerali tento parameter, tak je ideálne, aby ste sa postavili pred zrkadlo (s podprsenkou, ktorá nebude mať vypchávky alebo bez podprsenky). Premerajte si obvod pod prsiami krajčírskym metrom – obopnite si ním celý obvod pod prsiami (čo najtesnejšie k pokožke) a zapíšte si tento parameter
  • Obvod cez prsia – tento parameter vám napovie, akú veľkosť košíčka potrebujete. Opäť krajčírskym metrom zmerajte obvod hrudníka (cez prsia) – v najširšom bode, taktiež má byť meter čo najtesnejšie k pokožke a tiež si zapíšte tento parameter

Ak poznáte tieto parameter, tak na internetovej stránke Intimissimi sa dozviete správnu veľkosť vašej podprsenky. Vďaka tomu si dokážete kúpiť dokonalú veľkosť podprsenky.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená