Zara online shopV súčastnosti je bežné, že ľudia pri svojich nákupoch využívajú internet, pretože takmer každá z módnych spoločností má svoju vlastnú internetovú predajňu, ktorá im pomáha pri propagácii a na predvádzanie nových kolekcií či modelov, ktoré majú donútiť zákazníkov ísť si zakúpiť tovar do predajne, alebo si ho rovno objednať cez internet. Jeden z týchto internetových predajní je Zara online shop v ktorej si môžete prezrieť elektronický módny katalóg.

Zara online shop

Popularita internetu a internetových predajní narastá a s ňou aj nakupovanie cez online obchody. Práve vďaka nárastu obľúbenosti sa mnoho značiek a hlavne tých módnych značiek snaží čo najviac vyhrať a vytvoriť kreatívnu internetovú stránku s množstvom zaujímavými fotografiami modelov a s informácií o danej spoločnosti.

Na internetovej stránke Zara online shop vás prekvapí skvelá grafika a fotografie, ktoré sú skutočne na úrovni a na ktorých dokonalo vyniknú nové produkty a nové kolekcie, ktoré sú predvádzané modelmi a takýmto spôsobom sú aj propagované. Na stránke Zara online shop si môžete nájsť a rovno objednať konkrétne modely, ktoré sa vám páčia.

Zara spoločnosť

Zara online shopZara vznikla v roku 1974, čo znamená že tento rok oslavovala štyridsať rokov pôsobenia. Každým rokom rástla popularita tejto módnej značky. Táto módna spoločnosť sa prezentuje tým, že im trvá len dva týždne na to, aby vytvorili nový produkt a novú kolekciu, ktorá sa hneď na to dostane do predajní a vďaka svojmu skvelému tímu dizajnérov sa ročne na trh uvedie približne desať tisíc nových vzorov a modelov.

Prvá predajňa bola otvorená v roku 1975 v Španielsku. Každým rokom sa zväčšoval počet predajní a postupom času sa predajne značky Zara dostali takmer do celého sveta. V súčastnosti nájdeme Zara predajne vo väčších mestách a v obchodných centrách.

11 thoughts on “Zara online shop

 1. Dobry den,
  nerozumiem preco sa hovori v tomto clanu,ze sa da objednat na vasej stranke-ked sa neda.
  Ano, je tam katalog-ale nenasla som sposob objednania veci cez internet,ako maju ostatne obchody.
  Tak ako to vlastne je?
  Dakujem za odpoved.

  • Tiez som hladala ako kupit veci zara cez net ale nasla som realne len tu oficialn stranku ale ta je iba v anglictine a na slovensko sa veci nedaju objednat. Prosim vas, ma niekto skusenost s kupovanim oblecenia Zara cez internet???

 2. Dobý deň.
  Chcela by som sa informovať čo je potrebné na otvorenie prevádzky Zara napríklad v Žiline. Vlastne aké podmienky sú alebo kontakt na centrálu.
  Ďakujem za odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *