Nordblanc – outdoorové oblečenie pre ľudí, ktorí milujú prírodu a šport

Vznik značky Nordblanc siaha do roku 2003. Ponúka oblečenie, topánky a doplnky pre všetky vekové kategórie. Je obľúbená najmä u športovo založených ľudí a tých, ktorí radi trávia čas v prírode. Avšak ponúka nielen športové outdoorové oblečenie, ale aj oblečenie na každodenné nosenie.

Oblečenie značky Nordblanc je vyrábané z kvalitných a funkčných materiálov, pričom značka kladie dôraz na dizajn. Celý sortiment tejto značky je všestranný, pretože je vhodný rovnako do prírody, ako aj na bežné nosenie do mesta.

Nordblanc e-shop a predajne

Na Slovensku nájdete aj Nordblanc predajne, ktoré sa nachádzajú prevažne v obchodných centrách, no nie je to pravidlom. Okrem predajní však máte možnosť nakúpiť tovar prostredníctvom e-shopu.

Nordblanc e-shop je v slovenskom jazyku, vďaka čomu je nakupovanie veľmi jednoduché. Čo sa týka ponuky sortimentu, tá je veľmi rozmanitá.

Dámske oblečenie Nordblanc

V ponuke nájdete dámske oblečenie Nordblanc, ako napríklad kabáty a vesty, mikiny, svetre, nohavice, kraťasy, sukne, šaty, tielka, tričká, plavky, termoprádlo, ponožky a mnoho iného.

Pre pánov sú k dispozícií taktiež vesty, kabáty, kraťasy a nohavice, tielka, tričká, mikiny, svetre, plavky, termoprádlo a ponožky.

Nájsť tu môžete aj dámske a pánske oblečenie určené na cyklistiku, beh, fitness, turistiku, jógu, ako aj na lyžovačku, snowboardovanie či bežky.

Medzi detský sortiment značky Nordblanc patria vesty, nohavice, mikiny, svetre, kraťasy, tielka a tričká, termoprádlo, sukne, šat, ale aj čiapky, rukavice a šály.

Nordblanc bundy, obuv a doplnky

V ponuke e-shopu nechýbajú Nordblanc bundy, ktoré majú široké zastúpenie a veľkú obľubu u zákazníkov. Nájsť tu môžete softshellové bundy, jarné a zimné bundy, ale aj lyžiarske bundy.

Pánske oblečenie Nordblanc

Sortiment obuvi je tiež rozmanitý. Nájsť tu môžete dámsku i pánsku obuv. Čo sa týka druhu obuvi, tak značka ponúka outdoorovú a športovú obuv. No nechýbajú ani tenisky, sandále a žabky, nepremokavé a zimné topánky.

Značka Nordblanc ponúka širokú škálu doplnkov, medzi ktoré patria batohy a tašky, ale aj slnečné okuliare, rukavice na bicykel a ponožky. Samozrejmosťou sú aj zimné doplnky ako rukavice, čiapky a čelenky, nákrčníky, kukly či lyžiarske okuliare.

Outdoorová značka Nordblanc drží krok s najnovšími športovými módnymi trendmi a je obľúbená najmä ľuďmi, ktorí milujú prírodu a šport a to bez ohľadu na vek.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená