Nordblanc – outdoorové oblečenie pre ľudí, ktorí milujú prírodu a šport

Vznik značky Nordblanc siaha do roku 2003. Ponúka oblečenie, topánky a doplnky pre všetky vekové kategórie. Je obľúbená najmä u športovo založených ľudí a tých, ktorí radi trávia čas v prírode. Avšak ponúka nielen športové outdoorové oblečenie, ale aj oblečenie na každodenné nosenie.

Oblečenie značky Nordblanc je vyrábané z kvalitných a funkčných materiálov, pričom značka kladie dôraz na dizajn. Celý sortiment tejto značky je všestranný, pretože je vhodný rovnako do prírody, ako aj na bežné nosenie do mesta.

Nordblanc e-shop a predajne

Na Slovensku nájdete aj Nordblanc predajne, ktoré sa nachádzajú prevažne v obchodných centrách, no nie je to pravidlom. Okrem predajní však máte možnosť nakúpiť tovar prostredníctvom e-shopu.

Nordblanc e-shop je v slovenskom jazyku, vďaka čomu je nakupovanie veľmi jednoduché. Čo sa týka ponuky sortimentu, tá je veľmi rozmanitá.

Dámske oblečenie Nordblanc

V ponuke nájdete dámske oblečenie Nordblanc, ako napríklad kabáty a vesty, mikiny, svetre, nohavice, kraťasy, sukne, šaty, tielka, tričká, plavky, termoprádlo, ponožky a mnoho iného.

Pre pánov sú k dispozícií taktiež vesty, kabáty, kraťasy a nohavice, tielka, tričká, mikiny, svetre, plavky, termoprádlo a ponožky.

Nájsť tu môžete aj dámske a pánske oblečenie určené na cyklistiku, beh, fitness, turistiku, jógu, ako aj na lyžovačku, snowboardovanie či bežky.

Nordblanc športové oblečenie

Medzi detský sortiment značky Nordblanc patria vesty, nohavice, mikiny, svetre, kraťasy, tielka a tričká, termoprádlo, sukne, šat, ale aj čiapky, rukavice a šály.

Nordblanc bundy, obuv a doplnky

V ponuke e-shopu nechýbajú Nordblanc bundy, ktoré majú široké zastúpenie a veľkú obľubu u zákazníkov. Nájsť tu môžete softshellové bundy, jarné a zimné bundy, ale aj lyžiarske bundy.

Pánske oblečenie Nordblanc

Sortiment obuvi je tiež rozmanitý. Nájsť tu môžete dámsku i pánsku obuv. Čo sa týka druhu obuvi, tak značka ponúka outdoorovú a športovú obuv. No nechýbajú ani tenisky, sandále a žabky, nepremokavé a zimné topánky.

Značka Nordblanc ponúka širokú škálu doplnkov, medzi ktoré patria batohy a tašky, ale aj slnečné okuliare, rukavice na bicykel a ponožky. Samozrejmosťou sú aj zimné doplnky ako rukavice, čiapky a čelenky, nákrčníky, kukly či lyžiarske okuliare.

Outdoorová značka Nordblanc drží krok s najnovšími športovými módnymi trendmi a je obľúbená najmä ľuďmi, ktorí milujú prírodu a šport a to bez ohľadu na vek.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená