Calliope – talianske sezónne oblečenie a doplnky

Calliope je moderná talianska značka, ktorá je známa po celom svete. V ponuke nájdete široký sortiment kvalitného oblečenia, obuvi a štýlových doplnkov.  Oblečenie je v rôzličných farebných prevedeniach a nechýbajú ani rôznorodé moderné potlače.

Pre túto taliansku značku je charakteristické sezónne obdobie – každá kolekcia sa zameriava na aktuálnu sezónu, či už je jar, leto, jeseň alebo zima. Nájdete tu kolekcie pre dámy, pre pánov a natrafíte aj na detské kolekcie.

Módna značka Calliope je vhodná najmä pre ženy a mužov vo veku od 25 rokov až do 40 rokov. V ponuke sa nachádza oblečenie pre deti (pre dievčatá i chlapcov), ktoré má moderný, čistý a štýlový vzhľad.

detské oblečenie Calliope

Calliope e-shop

Calliope e-shop ponúka módny tovar, ktorý je možné kúpiť priamo v kamennom obchode. Tie sa nachádzajú prevažne v nákupných centrách. Ak však uprednostňujete online nakupovanie, v takom prípade máte možnosť nakúpiť oblečenie a doplnky cez taliansky Calliope e-shop. Samozrejmosťou sú dámske, pánske i detské kolekcie oblečenia a doplnkov. Treba však podotknúť, že slovenská verzia e-shopu zatiaľ nie je k dispozícií.

Mnohí neovládajú taliančinu, práve preto je k dispozícií Calliope e-shop aj v anglickom jazyku. Prípadne ak nerozumiete ani anglickému jazyku, dajte si celý e-shop preložiť cez prekladač – to vám uľahčí celé online nakupovanie cez e-shop.

Taliansky Calliope e-shop je z môjho pohľadu veľmi intuitívny a prehľadný. Jednotlivé módne kúsky sú roztriedené podľa pohlavia a určenia  – ženy, muži a deti.

Páči sa mi, že v Calliope e-shope môžete nakúpiť rôzne druhy kvalitného oblečenia. Napríklad dámske a pánske tričká, mikiny, topy, nohavice a džínsy, bundy, legíny, spodnú bielizeň a mnoho iného.

Okrem klasického oblečenia tu nájdete aj líniu pre aktívnych ľudí. Jedná sa o športovú líniu, kde nájdete rôzne druhy športového oblečenia a doplnkov. Napríklad tielká a topy, legíny, ľahké športové bundy a podprsenky alebo napríklad tašky na cvičenie.

Samozrejme, že tu nájdete celý rad štýlovej dámskej a pánskej obuvi a doplnkov. Nájsť tu môžete módne doplnky ako napríklad kabelky a tašky, čiapky, rukavice, klobúky, opasky, okuliare a iné.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená