Sport Direct KošiceSports Direct Košice je športová predajňa, ktorej už prívlastok naznačuje, že sa nachádza v jenom z hlavných európskych miest kultúry a to v Košiciach. Košice je druhé najväčšie mesto na Slovensku hneď po našom hlavnom mesta Bratislave. Je to mesto, ktoré je bohaté na kultúru a taktiež má hlbokú históriu. No toto mesto je tiež mestom, v ktorom sa nachádza veľa významných a svetovo známych módnych značiek a spoločností.

Sports Direct Košice

V predajni Sports Direct Košice sa nachádza široká škála športových potrieb a športového oblečenia. Či si chcete zabehať, zaplávať, zabicyklovať, alebo robiť nejaké iné športové aktivity, tak všetko potrebné na to nájdete v jednej z predajní tejto športovej spoločnosti Sports Direct. V predajni nájdete široký výber voľnočasových, módnych a športových veci rôznych známych značiek . Táto módna, športová spoločnosť si zvolila za cieľ rozšíriť sa do celého sveta a vytvárať vždy nové predajne, ktoré budú ponúkať vysokú kvalitu za prijateľnú cenu a vďaka tomu presvedčiť mladých ľudí aby začali žiť zdravo a športovo.Celkový vzhľad každej z predajní a tak isto aj tej v Košiciach má veľmi moderný dizajn, ktorý má všetko to, čo má mať každá športová predajňa.

Sports Direct

Sport Direct KošiceTáto britská, módna, športová spoločnosť vznikla v roku 1982 ako samostatný obchod v Maidenhead ako Mike Ashley Sports a postupom času sa rozrástla do celej Veľkej Británie a neskôr do celého sveta. V tejto predajni si môžete kúpiť množstvo športových potrieb a taktiež športového oblečenia rôznych športových značiek. SportsDirect má v súčastnosti viac ako štyristosedemdesiat predajní približne v devätnástich krajinách v celej Európe ako je Belgicko, Francúzsko, Holandsko, Rakúsko, Poľsko, Slovinsko a iné.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *