Zara Bratislava

Zara BratislavaV Bratislave, v hlavnom meste Slovenska sa nachádza niekoľko nákupných centier, ktoré ponúkajú širokú škálu značkových predajní populárnych v celom svete. Nie len v týchto nákupných centrách, ale taktiež priamo v meste môžete naraziť na obchody, ktoré sú zamerané výlučne na módu a ich ponuka je veľmi široká a kvalitná. Jednou z týchto veľmi kvalitných a svetovo uznávaných módnych značiek je aj predajňa Zara Bratislava.

Značka Zara

Netrvalo dlho, aby sa z malej módnej predajni vykľula jedna z najúspešnejších módnych značiek sveta. Prečo prišiel takýto nárast popularity má viac odôvodnení. Jeden z tých najhlavnejších odôvodnení je, že Zara najíma mladých dizajnérov, ktorých školí niekoľko rokov. Títo mladí dizajnéri sledujú hlavne dianie v módnom svete a taktiež sa zaujímajú o svojich zákazníkov a o ich túžby či predstavy a možno aj preto, je táto značka obľúbená aj medzi mladými ľuďmi. No hlavne medzi tými, ktorý sa neboja elegantného a luxusného štýlu.

Zara vznikla v roku 1974 v Španielsku a postupom času začala vyvážať do iných krajín a rozširovať svoje predajne všade po svete. Dnes má táto módna spoločnosť predajne v sedemdesiatich ôsmich krajinách čo je len dôkaz toho, že je to naozaj celosvetová módna značka.

Zara BratislavaZara Bratislava

Zara Bratislava je často krát skloňovaná fráza, pretože v našom hlavnom meste je niekoľko predajní s touto značkou.

Nakupovať v jednej z nich je skutočne skvelý nákupný zážitok, pretože tam vládne atmosféra, ktorá vás ihneď vtiahne do sveta módy a budete obklopený tými najnovšími a najluxusnejšími módnymi kúskami. Zara je obľúbená nie len vďaka vysokej kvalite, ale taktiež vďaka primeranej cene. V jednotlivých predajniach nájdete spodné prádlo, odevy, obuv a doplnky pre ženy, pánov, ale taktiež aj deti, pretože Zara Kids je kolekcia určená pre tých najmenších.

Mohlo by sa vám páčiť aj
3 komentárov
 1. evelyn palka píše

  ždy sa mi páčili novinky prosím o zasielanie a je možnosť objednávky tovari formou dobierky kurierom dakujem

  1. Martina píše

   Novinky rozosielame emailom pravidelne, treba sa prihlásiť do nášho newslettra. Žiaľ, spoločnosť Zara zatiaľ neponúka online predaj na Slovensku, takže možnosť zaslania kuriérom na dobierku tu nie je. Uvidíme. Časom sa to, dúfajme, zmení a nebude problém si objednať tovar značky Zara aj u nás na Slovensku.

 2. evelyn palka píše

  vždy sa mi páčili modne novinky zara a hlavne ob uv prosím je možné zasielať formou dobierky tovar dakujem evely

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená