Massimo Dutti: Láska na prvý pohľad

Taliansky názov so španielskou výslovnosťou. To je Massimo Dutti, ktorý je poprepletaný módou španielskych a talianskych ulíc, ktoré sú plné vkusu, štýlu, pompéznosti, ležérnosti a elegancie. Jednoducho, láska na prvá pohľad. 

Kam siahajú začiatky Massimo Dutti

Na začiatku treba poznamenať, že Massimo Dutti nie je žiaden sympatický pán, ktorý navrhuje všetky tieto krásne kúsky. Je to len ochranná značka, ale treba uznať, že nie jeden človek by mal pocit, že tú krásu, ktorú nosí navrhol nejaký Massimo.

Massimo DuttiZačiatky Massimo Dutti boli v roku 1985, kedy táto značka vznikla. V roku 1991 ju prevzala firma Inditex, teda módna spoločnosť, ktorá vlastní napríklad známe značky ako je Zara či H&M. Spočiatku to bola len elegantná móda pre serióznych mužov. Neskôr, v roku 1995, sa ponuka rozšírila aj na módu pre ženy a po čase tiež pre deti v podobe značky Mussimo Dutti Boys & Girls. 

V súčasnosti je na svete viac ako 780 predajní vo viac ako 75 krajinách. 

Massimo Dutti zjednocuje ľudí

Značka Massimo Dutti si veľmi potrpí ako na spokojnosti zákazníkov, tak aj na spokojnosti zamestnancov. Doposiaľ sa jej podarilo zjednotiť viac ako 1000 zamestnancov z celého sveta a taktiež nespočetne veľa ľudí, milujúcich módu a najnovšie módne kúsky.

Jedným z hlavných bodov ich filozofie je prinášať ľuďom oblečenie s maximálne kvalitného, prírodného a zdravého materiálu a taktiež dbajú na ochranu životného prostredia a zvierat.

V roku 2002 sa v Barcelóne otvorila prvá predajňa Massimo Dutti, kde zamestnávajú osoby postihnuté vážnou duševnou chorobou. Tento krok nebol významný len pre celkový marketing a spoločenské postavenie tejto značky na trhu. Hlavný a najdôležitejší výsledok bol, že títo zamestnanci objavili novú zodpovednosť voči svojmu zamestnaniu, ktorú do posial nezažívali. Táto radosť z niečoho nového im prispela k zlepšeniu ich zdravotnému stavu. Zamestnanci neboli odkázaný na nespočetne veľa liekov a taktiež sa znížili počty ich hospitalizácií.

Týmto chcela značka Massimo Dutti poukázať na fakt, že všetci ľudia by si mali byť rovní a tiež, že by sme nemali niekoho hneď zavrhnúť, len na základe prvého dojmu.

Massimo Dutti pre ženy, mužov a deti

Massimo Dutti pre ženy, mužov a deti

Ak hľadáte ležérnosť a eleganciu, tak značka Massimo Dutti je pre vás stopercentne ideálna. Jediným kúskom oblečenia dokáže urobiť z každého muža gentlemana. Ženy si môžu vyberať z ponuky rôznorodých štýlov, vzorov či druhov šaty, sukne, blúzky, nohavice, kabáty a rôzne doplnky. Novinkou pre túto značku sú taktiež parfémy. Všetko, čo Massimo Dutti ponúka nie je ani vulgárne, ani príliš vyzývavé, avšak stále sexi!

Ak ste mamička, alebo ňou raz plánujete byť, tak oblečenie, ktoré nájdete v ponuke je presne také, aké chcete, aby vaše dieťa nosilo. 100% prírodný materiál, dych berúci jemný kašmír a všetko iné, čo spraví z malých dievčat mladé dámy a z malých chlapcov mladých pánov.

značka Massimo Dutti

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená