Myslite na svoje zdravie, myslite Intimissimi podprsenky

Podprsenky sa občas podceňujú. Ženy pozerajú hlavne na vzhľad a veľa krát zabúdajú na to, aký negatívny dopad má nesprávna veľkosť podprsenky na naše telo. Vedeli ste, že viac ako polovica žien vo veku 20 až 60 rokov nosí nesprávnu veľkosť podprsenky? Značka Intimissimi si to uvedomuje. A práve preto idú na istotu. 

Ako vznikli Intimissimi podprsenky

Značka Intimissimi je súčasťou talianskej spoločnosti Calzedonia SpA Group. Je to obrovská globálna sieť, ktorá vznikla v roku 1996 s prvou predajňou v Taliansku. Od tohto roku sa Intimissimi ako aj Intimissimi podprsenky považujú za lídrov v oblasti spodného prádla v celej Európe. Už v roku 1998 mali 100 predajní. Do roku 2011 narástol počet kamenných predajní na 1 020 v 31 krajinách. V súčasnosti sa môžu pýšiť s viac ako 1 390 predajní v 40 krajinách.

Rok 2010 prišiel s nápadom recyklovať staré a nie len Intimissimi podprsenky. Postupne sa táto iniciatíva rozšírila do recyklácie dámskych a takisto pánskych tričiek, pyžám, mikín, a tak ďalej. Dnes keď navštívite predajňu Intimissimi a do na to určeného kontajneru vložíte minimálne 5 vecí, získate poukaz v hodnote 10€.

Prečo sú Intimissimi podprsenky tak úžasné

Na tom, že každá žena je úplne iná sa zhodneme. Každá je výnimočná a preferuje iný štýl. Intimissimi to vie. A taktiež vie, že krásne, luxusné a pohodlné podprsenky môžu byť jedine Intimissimi podprsenky.

Intimissimi  ponúka ženám všetky druhy podprseniek. Chcete si dať šaty bez ramienok? Hlboký výstrih? Potrebujete zakryť nejaké nedokonalosti? Vedeli ste, že to všetko sa dá vyriešiť Intimissimi  podprsenkami? Ženy veľmi dobre vedia, že nosiť podprsenku každý deň môže byť náročné. Náročnejšie je ešte vybrať si správne číslo. Intimissimi ponúka čísla v rozpätí od B do E. Výhodou nakupovať v predajniach Intimissimi je, že je tam skupina žien, ktoré vás odmerajú a poradia vybrať tú najvhodnejšiu podprsenku.

Intimissimi podprsenka

Ako sa správne starať o Intimissimi podprsenku

Jedná vec je vybrať si správne Intimissimi podprsenky a tá druhá je starostlivosť o ne. Výrobcovia týchto luxusných podprseniek, ktoré sú z kvalitných materiáloch, ktorých výber musel prejsť niekoľkými výskumami je o trochu náročnejší na starostlivosť, ale o to prospešnejší pre vás. Preto by ste vaše podprsenky mali prať ručne, alebo v špeciálnom čistiacom vaku na to určené. Taktiež si dávajte pozor pri uchovávaní vašich podprseniek. V skrini, alebo v zásuvke by si mali udržať svoj prirodzený tvar a nemali by byť nijakým spôsobom stlačené.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená