Intimissimi Slovensko

Značka Intimissimi vznikla v roku 1986 pod značkou Calzedonia v Taliansku. Už jej pôvod značí o tom, že je to značka plná vkusu a luxusu. Rozšírila sa po celom svete a má vyše tisíc predajní. Pojem Intimissimi Slovensko nie je cudzí, pretože aj u nás sa nachádza nie jedná predajňa tohto talianského luxusného obchodu.

Produkty značky Intimissimi

IntimissimiIntimissimi Slovensko je spojenie, ktoré nám potvrdzuje to, že aj u nás máme k dostupnosti naozaj kvalitné spodné prádlo, ktoré je tvorené pre každú ženskú postavu. Táto značka ponúka nadčasové kúsky v talianskom štýle a kvalite. Nohavičky, podprsenky, tielka, veľmi kvalitné pyžamá, či nátelníky a iné zaujímavé kúsky rôznych konfekčných veľkostí, strihov, farieb a tvarov môžete nájsť v predajniach tejto značky. Okrem spodného prádla sa tu nachádzajú aj svetríky, či tričká.

Táto značka je dostupná nie len pre ženy, ale tak isto aj pre mužov. Pánom ponúka niekoľko modelov spodnej bielizne, ale taktiež aj tričká na pohodlné nosenie. Cena je priamo úmerná s kvalitou všetkých produktov.

Predajne Intimissimi Slovensko

Na Slovensku nájdeme predajňu tejto vysoko kvalitnej značky len v troch mestách a to v Košiciach, Bratislave a Žiline.

Atmosféra v predajni je veľmi príjemná a zaručí vám skvelú náladu pri vyberaní si svojho obľúbeného kúsku. Pri pokladni vás poteší milý personál a taktiež vždy originálna nákupná taška, ktorú dostanete.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená