Pull and Bear Slovensko

Pull and Bear SlovenskoMódna spoločnosť Pull and Bear vznikla v roku 1991 s jasnou predstavou o tom, čo a pre koho budú tvoriť a navrhovať. Ich hlavnou misiou je obliekať mladých ľudí, každého individuálne vďaka širokej škále vecí, ktoré navrhujú a ponúkajú. Ich kolekcie sú najmä pre ľudí, ktorých už nebaví stereotyp a chcú pôsobiť trendy a pri tom nadčasovo. Taktiež sa značka Pull and Bear snaží o to, aby sa všetci, ktorí budú nosiť oblečenie tejto módnej značky cítili v tom čo majú veľmi pohodlne. Pull and Bear Slovensko je tiež pojem, ktorý ide k sebe, pretože aj u nás máme predajne s touto značkou.

Pull and Bear Slovensko

Pull and Bear Slovensko je sieť predajní v našej krajine. Kamenné predajne tejto značky nájdete vo viacerých mestách a takmer v každom nákupnom centre, viď napríklad Pull and Bear Bratislava. Vďaka rozšírenosti predajní s touto značkou je Pull and Bear veľmi obľúbenou módnou spoločnosťou, ktorej záleží na jej zákazníkoch. V predajniach vládne vždy veľmi príjemná atmosféra, ktorú dotvára skvelý výber hudby, príjemný personál či dokonalá priehľadnosť medzi jednotlivými kolekciami.

Ponuka značky Pull and Bear

Pull and Bear SlovenskoV kolekciách tejto značky nájdete ležérne, pohodlné a štýlové oblečenie, ktoré deň čo deň vytvára tím naozaj kvalitných módnych návrhárov. Módna spoločnosť Pull and Bear tvrdí, že vek nieje prekážkou na to, aby si človek mohol obliecť to čo chce a v čom sa cíti príjemne a preto aj keď sa značka prezentuje ako móda pre mladých ľudí, na svoje si prídu aj ľudia, ktorí sú mladí duchom a milujú aktuálne a moderné trendy.

Kolekcie značky Pull and Bear ponúkajú najmä neformálne kúsky pre chlapcov a dievčatá v podobe tričiek, riflí, búnd či košieľ. Bavlna je hlavnou tkaninou, ktorú táto módna značka ponúka. Ako už bolo spomínané, táto značka nieje výlučne len pre mladých ľudí a preto v kolekciách nájdete aj spoločenské veci, ktoré sú vhodné pre nosenie na spoločenské udalosti.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená