Pull and BearBratislava ako hlavné mesto Slovenska nie je len mestom zaujímavej histórie, ale  je aj centrom módy. V tomto meste môžete nájsť predajne od rôznych návrhárov a taktiež rôznych značiek, ktoré sa nachádzajú v jedných z obchodných centier. V Bratislave sa nachádza približne trinásť nákupných centier, kde nájdete už spomínané módne značky. Ani pojem Pull & Bear Bratislava nie je cudzí, pretože aj túto kvalitnú značku môžete nájsť v tomto hlavnom meste.

Pull & Bear

História značky Pull & Bear siaha do roku 1991, kedy vznikla s cieľom a posolstvom priniesť ľuďom módu, ktorá bude kvalitná, štýlová a cenovo dostupná. Prvá predajňa Pull & Bear bola otvorená v Portugalsku. Táto značka sa snaží držať krok so všetkým aktuálnym, ba priam niekedy ide pred tým a podľa toho aj tvorí svoje kolekcie. Pull & Bear má vo svojich kolekciách ležérne, veľmi pohodlné a moderné kúsky. Hlavnou myšlienkou kolekcií je, že vek nehrá rolu pri vyberaní toho správneho outfitu. Táto značka má dve úplne odlišné línie. Jeden štýl je neformálny pre dievčatá a chlapcov a predstavuje trendy pohodlné kúsky v podobe búnd, tričiek, džínsov, tenisiek a podobne. Ten druhý je zameraný pre dospelých mužov a ženy, ktoré sú inšpirované najnovšími svetovými trendmi pre denné a večerné nosenie.

Predajne Pull & Bear  Bratislava

V Bratislave nájdete dve predajne Pull & Bear  a to v obchodnom centre Central a v Auparku na ulici Einstainovej. Pull & Bear Bratislava sú predajne, ktor0 ponúkajú množstvo súčasných a moderných kúskov najmä pre mladých ľudí, no na svoje si prídu aj tí starší, ktorí sa neboja odvážnych kúskov. V predajniach vládne veľmi dobrá atmosféra, vďaka milému personálu a taktiež celkovému dizajnu týchto predajní. Pull & Bear Bratislava vám ponúkajú vždy tie najnovšie kolekcie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *