Intimissimi – boxerky, trenírky a slipy pre mužov na každú príležitosť

Intimissimi je talianska módna značka, ktorá je celosvetovo preslávená najmä spodnou bielizňou pre ženy. Málo ľudí však vie, že táto značka ponúka i pánsku luxusnú spodnú bielizeň a oblečenie.

Spodná bielizeň Intimissimi pre mužov je pohodlná a elegantná zároveň. Všetky kúsky sú vyrábané s ohľadom na aktuálne najnovšie módne trendy.

Intimissimi pre mužov

Talianska značka Intimissimi má v ponuke pre pánov široký výber boxeriek, trenírok, slipov a pyžám. Okrem toho tu nájdete aj mikiny, tričká s krátkym a dlhým rukávom, nátelníky a tielka.

Intimissimi boxerky

Nájsť tu však môžete aj nočnú bielizeň ako pyžamá s dlhým rukávom, pyžamové nohavice a kraťasy, pyžamové tričká či župany. K dispozícií sú aj pánske plavky a ponožky –  vysoké, nízke i členkové

Značka Intimissimi pre mužov vyrába spodnú bielizeň len z tých najkvalitnejších materiálov. Ako napríklad kašmír, bavlna, merino vlna či dokonca hodváb. Vybrať si môžete jednofarebnú spodnú bielizeň, ale i viacfarebnú. Mnohí muži obľubujú Intimissimi spodnú bielizeň, ktorá má n sebe kreslené postavičky, napríklad káčera Donalda a iné obľúbené postavičky.

Intimissimi e-shop

Mnohých nadšencov online nakupovania poteší, že táto talianska značka Intimissimi má aj internetový obchod.

Intimissimi e-shop je intuitívny a prehľadný zároveň. Spodná bielizeň sa dá prehliadať podľa typu a štýlu. Okrem toho je k dispozícií aj praktický hľadáčik, kde si môžete rovno napísať, o čo konkrétne máte záujem a na internetovej stránke sa vám daná vec vyhľadá.

Jedinou nevýhodou je, že Intimissimi e-shop nie je v slovenskom jazyku. Ale to na veci nič nemení, pretože pokojne môžete použiť automatický prekladač, ktorý vám stránku preloží do slovenčiny alebo češtiny.

Intimissimi e-shop umožňuje posielať tovar na Slovensko. Párkrát som si tovar objednala a z môjho pohľadu je nakupovanie v e-shope Intimissimi veľmi jednoduché a spodná bielizeň a oblečenie kvalitné.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená