Intimissimi online shop

V súčastnosti nájdeme už len veľmi málo ľudí, ktorí by neovládali prácu za počítačom. Tým, že doba pokročila dopredu a všetko sa vyvíja, tak rôzne módne značky to využívajú pre svoju propagáciu. Inak to nieje ani pri značke Intimissimi. Táto značka má pôvod v Taliansku a vznikla v minulom storočí, presnejšie v roku 1986 pod značkou Calzedonia. Postupom času sa stala jednou s najprestížnejších značiek so spodným prádlom po celom svete.

Intimissimi online shop

Intimissimi online shopIntimissimi online shop si dal veľmi záležať na svojom eshope, pretože jeho vzhľad a prehľadnosť je skutočne kvalitne prepracovaný. Napriek tomu, že je to talianska značka, stránka je v angličtine no je možnosť vybrať si krajinu, v ktorej žijete aby sa ceny zmenili podľa danej meny v krajine. Stránka je veľmi prehľadná. V hornej lište sa nachádzajú kategórie, kde si môžete nájsť to čo hľadáte. Či je to niečo zo ženskej módy, alebo mužskej. Oficiálny Intimissimi online shop ponúka poštovné zdarma, ak je cena objednávky nad 75 eur.

Že je táto značka obľúbená nám dokazuje aj počet fanúšikov na Facebooku, ktorý sa pomaly šplhá na dva milióny. Na tejto sociálnej sieti zverejňujú svoje najnovšie kolekcii, ale taktiež vyzývajú ľudí k recyklovaniu a iným ekologickým krokom.

Produkty značky

Intimissimi online shop ponúka vysoko kvalitné spodné prádlo takmer pre všetky ženy. Okrem spodného prádla majú vo svojej ponuke aj pančušky, svetre, či iné veľmi kvalitné a pekné oblečenie v talianskom štýle. Vo svojich kolekciách majú produkty nie len pre ženy, ale aj mužov. Mužom ponúka taktiež spodné prádlo a tričká na pohodlné nosenie. Všetky tieto produkty môžete nájsť v online katalógu, ktorý táto značka ponúka.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená