Sportsdirect – britská značka pre nadšencov športu

Britská značka Sportsdirect vznikla v roku 1982 a v súčasností ponúka množstvo športových potrieb pre ženy, mužov i deti. V ponuke bezpochyby nájdete najznámejšie športové značky ako Adidas, Nike, Puma či Under Armour. Okrem populárnych značiek tu nájdete aj iné značky ako napríklad Everlast, Lonsdale, Golddiga a mnoho iných značiek.

Na Slovensku nájdete i predajne tejto britskej značky na viacerých miestach. Tieto predajne so športovými potrebami sa nachádzajú poväčšine v obchodných centrách, no nie je to podmienkou. Samozrejmosťou je predajňa Sportsdirect Bratislava a taktiež Sportsdirect Košice.

Športové oblečenie Sportsdirect

Sportsdirect e-shop

Sportsdirect má i svoj e-shop, takže nadšenci akéhokoľvek športu môžu tovar objednávať i priamo z internetu. Veľkou výhodou je, že Sportsdirect e-shop je v slovenskom jazyku, takže nakupovanie v ňom prebieha celkom bez problémov. Dokonca v hornej lište je možné prehodiť menu, takže ak chcete vedieť cenu v eurách alebo inej mene, pokojne si tam môžete zvoliť ľubovoľnú menu.

Mne osobne sa Sportsdirect e-shop veľmi páči, je moderný a hlavne intuitívny. Hlavné kategórie sú zoradené prehľadne pre pánov, dámy i deti. Okrem nich sa v Sportsdirect e-shop nachádzajú i ďalšie hlavné kategórie, napríklad beh, futbal, fitnes a posilňovanie.

Navyše, e-shop ponúka kategórie podľa druhu športu – nielen vyššie spomínané, ale aj horolezectvo, jazdectvo, šípky, aerobik, atletika, lyžovanie, squash, volejbal, trampolíny, box a mnoho ďalších športov.

Sportsdirect športové oblečenie, obuv a doplnky

Čo sa týka samotného tovaru, tak Sportsdirect e-shop ponúka športové oblečenie, obuv a doplnky pre ženy, mužov i deti. Z obuvi tu môžete nájsť nielen športovú obuv, ale i na bežné nosenie ako šľapky a žabky, gumáky, kotníková a plátená obuv či zimná obuv.

Z dámskeho sortimentu to sú napríklad tričká, tielká, legíny, nohavice, rifle,  tepláky, mikiny, vesty, bundy a vetrovky, kabáty, plavky,  teplákové súpravy, krátke gate a kraťasy a mnoho ďalšieho.

Z pánskeho sortimentu sú to napríklad krátke, dlhé a polo tričká, košele, svetre, mikiny, nohavice, rifle, bundy a kabáty, šortky, pracovné a nepremokavé odevy, ale aj mnoho iných.

Z detského sortimentu tu môžete nájsť základné vrstvy oblečenia, tričká, košele, mikiny, svetre, tepláky a legíny, bundy a kabáty, teplákové súpravy, šaty a sukne, pletené oblečenie a rôzne iné druhy chlapčenského a dievčenského oblečenia.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená