Nike shop

Nike shopZnačka Nike sa prezentuje s poslaním, v ktorom vyjadrujú svoj záujem o všetkých ľudí, nie len o športovcov. Ich poslanie je prinášať inšpiráciu pre každého športovca na svete s tým, že športovec je každý človek čo má telo. Predajne Nike shop nájdete po celom svete, pretože je to vysoko kvalitná a svetovo uznávaná športová značka.

Nike shop

Tak ako po celom svete, aj u nás máme niekoľko predajní Nike shop, alebo iných športových predajní, ktoré majú vo svojej ponuke túto známu značku. Nike vyrába široký sortiment športového vybavenie. Úplne prvým výrobkom značky Nike boli bežecké tenisky, ktorý hneď zožali úspech a postupne vyzdvihli popularitu tejto značky takmer na vrchol. V súčasnosti, čo sa obuvi týka má vo svojej ponuke tenisky na bežné nosenie, ale taktiež tam nájdete kopačky a inú obuv určenú na rôzne športy. Nike predáva sortiment výrobkov vrátane topánok a oblečenia pre športové aktivity ako je futbal, tenis, basketbal, baseball, beh, golf a iné športy.

Čo sa týka oblečenia, tak je výber taktiež veľmi veľký. V ponuke nájdete bundy, tričká, nohavice, plavky či iné módne doplnky na zimu, ale aj leto. Jednotlivé kolekcie sa menia od ročného obdobia.

História značky Nike

Nike shopJanuár 1964 bol dátum, kedy sa začala písať história tejto spoločnosti. Nike bol pôvodne známy pod názvom Blue Ribbon Sport. Pôvodne táto firma fungovala ako distribútor pre japonských výrobcov obuvi. Vtedy začali vychádzať prvé bežecké topánky tejto značky, ktoré sa preslávili aj na letných olympijských hrách v roku 1960.

Tuším nieje nik, kto by nepoznal hlavný slogan „Just do it.“, ktorý vznikol v roku 1988 pre reklamnú kampaň. Je až neuveriteľné aký mal tento reklamný slogan úspech, pretože do dnes sa v predajniach vyskytujú tričká s podtlačou s touto frázou.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená