Vans shop

Vans shopSom presvedčená, že neexistuje žiaden mladý človek, ktorý obľubuje tenisky a skate štýl a nepoznal by značku Vans. Táto značka je skutočne fenoménom medzi mladými ľuďmi a všetky jej kolekcie sú plné štýlu a kreativity. Nie len kolekcie, ale aj predajne Vans shop sú nápadité a veľmi moderne premyslené.

Vans shop

Predajne značky Vans sa nachádzajú v mnohých mestách. Dizajn predajní je veľmi súčasný a štýlový. Keďže značka Vans je hlavne značkou pre mladých ľudí, ktorý sa venujú taktiež skateboardingu, tak aj predajne sú v podobnom štýle. Grafity na stenách, lavičky v tvare skateboardu, premietanie v predajni a obrazovky s najnovšími kolekciami tvoria vnútro predajne, ktoré prilákajú nejedného mladého človeka. Predajňa je rozdelená na jednotlivé sekcie. Každá z nich obsahuje rozličnú kolekciu a taktiež produkty rozdelené podľa toho či sú určené pre ženy, alebo mužov. Každá z predajní Vans shop je veľmi premyslene a kreatívne zariadená. V každej z predajní nájdete trička, nohavice, šiltovky a tenisky rôzneho druhu.

História značky Vans

Vans shop16.marec 1966 je dátum, v ktorom vznikla značka Vans. Za jej zakladateľov sa považujú Paul Van Doren, Gordon C. Lee, James Van Doren, a Serge D'Elia.

Van Doren Rubber Company boli jedinečný v tom, že vyrábali topánky a predávali ich priamo na verejnosti. V hneď prvé ráno otvorenia predajne si dvanásť zákazníkov prišlo kúpiť topánky, ktoré boli  ten deň vyrobené a pripravené na vyzdvihnutie. V súčastnosti poznáme tieto modely pod názvom Authentic. Bratia- zakladatelia firmy nemali na začiatku žiadne peniaze a tak nemohli zákazníkom vydať z ceny za tenisky a preto sa všetci dvanásti zákazníci vrátili na druhé ráno späť do predajne a zaplatili za svoj tovar.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená