Lindex BratislavaLindex Bratislava je obchod, ktorý patrí k sieti predajní veľmi kvalitnej módnej spoločnosti, ktorá je známa po celom svete a práve preto nesmie táto značka chýbať ani v hlavnom meste našej krajiny, v meste v ktorom je móda neprehľadnuteľná, pretože tu žije veľa ľudí so správnym a skvelým vkusom pre módu, ktorí navštevujú nákupné centrá a predajne s luxusnými módnymi značkami, ktoré sa v Bratislave nachádzajú.

Lindex Bratislava

V Bratislave je veľký počet nákupných centier, v ktorých sa nachádzajú aj predajne Lindex Bratislava. Predajňa tejto značka mení znudenú nákupnú atmosféru na radostnú atmosféru z nakupovania vďaka celkovému vzhľadu predajni a taktiež vďaka príjemnému personálu, ktorý vám ochotne a bez problémov poradia. Priehľadnosť v jednotlivých častiach predajne je veľmi dobrá, pretože jednotlivé časti sú rozdelené na isté sekcie podľa kolekcií a taktiež podľa toho, či ide o ženskú módu, či mužskú, ktorú má táto spoločnosť v ponuke. To všetko ponúka v bežných konfekčných veľkostiach za cenu, ktorá ide ruka v ruke s kvalitou.

V súčasnosti má táto módna spoločnosť Lindex približne štyristopäťdesiat predajní po celom svete.

História značky

Lindex BratislavaV roku 1954 bola otvorená prvá predajňa značky Lindex avšak vo svojich začiatkoch mala v ponuke len dámsku spodnú bielizeň, ktorej kvalite sa bolo len ťažko vyrovnať. V šesťdesiatich rokoch sa ponuka rozšírila o dámsku módu v podobe blúzok a svetrov. Neskôr pridali do ponuky sukne a nohavice a značka Lindex sa stala jednou s hlavných módnych inšpirácií. V sedemdesiatich rokoch sa otvorili predajne v Nórsku a vo Švédsku a v nasledujúce desaťročie sa spoločnosť rozrastala do všetkých severských štátov a taktiež takmer do celého sveta. Veľmi významným rokom pre značku Lindex bol rok 2007, kedy Fínska spoločnosť Stockamnn sa stala novým majiteľom Lindexu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *