Lindex Bratislava

Lindex BratislavaLindex Bratislava je obchod, ktorý patrí k sieti predajní veľmi kvalitnej módnej spoločnosti, ktorá je známa po celom svete a práve preto nesmie táto značka chýbať ani v hlavnom meste našej krajiny, v meste v ktorom je móda neprehľadnuteľná, pretože tu žije veľa ľudí so správnym a skvelým vkusom pre módu, ktorí navštevujú nákupné centrá a predajne s luxusnými módnymi značkami, ktoré sa v Bratislave nachádzajú.

Lindex Bratislava

V Bratislave je veľký počet nákupných centier, v ktorých sa nachádzajú aj predajne Lindex Bratislava. Predajňa tejto značka mení znudenú nákupnú atmosféru na radostnú atmosféru z nakupovania vďaka celkovému vzhľadu predajni a taktiež vďaka príjemnému personálu, ktorý vám ochotne a bez problémov poradia. Priehľadnosť v jednotlivých častiach predajne je veľmi dobrá, pretože jednotlivé časti sú rozdelené na isté sekcie podľa kolekcií a taktiež podľa toho, či ide o ženskú módu, či mužskú, ktorú má táto spoločnosť v ponuke. To všetko ponúka v bežných konfekčných veľkostiach za cenu, ktorá ide ruka v ruke s kvalitou.

V súčasnosti má táto módna spoločnosť Lindex približne štyristopäťdesiat predajní po celom svete.

História značky

Lindex BratislavaV roku 1954 bola otvorená prvá predajňa značky Lindex avšak vo svojich začiatkoch mala v ponuke len dámsku spodnú bielizeň, ktorej kvalite sa bolo len ťažko vyrovnať. V šesťdesiatich rokoch sa ponuka rozšírila o dámsku módu v podobe blúzok a svetrov. Neskôr pridali do ponuky sukne a nohavice a značka Lindex sa stala jednou s hlavných módnych inšpirácií. V sedemdesiatich rokoch sa otvorili predajne v Nórsku a vo Švédsku a v nasledujúce desaťročie sa spoločnosť rozrastala do všetkých severských štátov a taktiež takmer do celého sveta. Veľmi významným rokom pre značku Lindex bol rok 2007, kedy Fínska spoločnosť Stockamnn sa stala novým majiteľom Lindexu.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená