Lindex Slovensko

Lindex SlovenskoSlovensko je krajina, v ktorej sa ľudia veľmi aktívne zaujímajú o módu. O tom nás presviedča aj to, že sa u nás čím ďalej tým viac otvárajú nové predajne s luxusnými a kvalitnými produktmi.

Predajne Lindex sa najprv zaoberali výlučne ženami, ktoré sú veľakrát tou hlavnou inšpiráciou v umení a teda aj v móde. Dnes má táto spoločnosť takmer päťsto kamenných predajní v dvadsiatich ôsmich krajinách. Hlavným cieľom tejto módnej spoločnosti je inšpirovať zákazníkom k tomu, aby sa cítili lepšie a boli spokojný sami so sebou. K tomu by im malo dopomôcť oblečenie značky Lindex, ktoré zvýrazní ich krásu, pretože nie na darmo sa hovorí, že šaty robia človeka.

Predajne Lindex Slovensko

Predajne Lindex Slovensko sa prezentujú ako miesto, kde sa vždy niečo deje. Pri vstupe vás milo prekvapí hudba, ktorá na vás bude pôsobiť veľmi príjemným dojmom a dostane vás do tej správnej nákupnej nálady. Aj krásny a moderný nábytok prispeje k vášmu príjemnému dojmu a dodá vám viac chuti do nakupovania.

Veľkým pozitívom v tejto predajni je usporiadanosť a priehľadnosť, ktorá vám zľahčí nakupovanie a výber toho pravého kúsku pre vás. V predajni Lindex Slovensko môžete nájsť veci pre každú vekovú skupinu a taktiež pre ženy, mužov, ale aj deti.

Lindex SlovenskoPonuka značky Lindex

Je pravdou, že táto značka začínala výlučne so ženskou módou a to konkrétne so spodnou bielizňou, no dnes je už orientovaná na ženy, deti ale aj mužov každého veku. Vo svojej ponuke má odevy vhodné na konkrétne ročné obdobie. Jedna zo špeciálnych kolekcií je určená pre deti do jedného roku. Taktiež si na svoje prídu mamičky, ktoré sú tehotné. Móda značky Lindex sa prezentuje tým, že je to kvalita spojená so švédskou módou a so svetovými návrhármi. Taktiež túto módnu spoločnosť zaujíma aj to, čo si o konkrétnych kolekciách myslia ich zákazníci, pretože raz za nejaké obdobie robia malý prieskum. Možno aj preto je táto značka obľúbená medzi viacerými ľuďmi a dokonca aj u nás na Slovensku.

Mohlo by sa vám páčiť aj
1 Komentár
  1. Hanka píše

    dobrý deň,

    včera som si v jednej z vašich predajní skúšala šaty, bola som príjemne prekvapená väčšími veľkosťami, žiaľ, keď som si ich skúšala, všimla som si, že boli nekvalitne ušité…nielen jedny…rad radom boli na nich nedostatky – nedošitý šev, obojstranné trčanie nití, zlé zažehlenie, vlnitý spodok…aj keď sa mi strihom, materiálom, farbou aj veľkosťou páčili, nedala som 29,99 za nepodarok, ktorý by som musela doma opravovať, ostalo mi z toho smutno…prečo sa do značkových predajní dostávajú takéto produkty a za plnú cenu? V okolitých predajniach boli letné výpredaje, dali sa kúpiť dobré šaty za oveľa nižšiu cenu. Škoda, že takto odrádzate zákazníkov.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená