Deichmann logoVo svete módy nájdeme viacero prestížnych značiek, ktoré sú známe širokou dostupnosťou tovaru predávaného za primerané ceny. Predajne týchto spoločností sa stávajú veľmi rýchlo obľúbené a zákazníci v nich ešte radšej nakupujú. Patrí medzi nich aj Deichmann, ktorý sa vďaka svojej šikovnej stratégií rýchlo presadil a dnes ho môžeme zaradiť medzi najväčších predajcov obuvi v celej Európe.

Nemecký gigant na trhu s obuvou

Začiatky nemeckého obra na trhu s obuvou siahajú do roku 1913. O sedemnásť rokov neskôr sa otvorila prvá predajňa a to sa už začal písať rýchly rast spoločnosti. Krátko po spustení predaja prišla expanzia prevádzok po Európe a USA, ktorých bolo v 90.rokoch už viac ako 700. Predaj kvalitnej obuvi viacerých značiek napredoval naďalej, až vznikol e-shop, ktorý funguje presne od roku 2000.

Predaj cez Deichmann eshop

Ako je už zvykom, o najväčších predajcov módy a obuvi je vždy veľký záujem a preto treba prichádzať so správnymi riešeniami ako požiadavkám zákazníkov vyhovieť v maximálnej možnej miere. Práve preto využíva spoločnosť Deichmann e-shop, na ktorom zákazníci nájdu všetky podstatné novinky. Ide o prehľadný portál, ktorého účelom je s komunikácia predajcu so zákazníkmi. Takto môže vedenie spoločnosti rýchlo a jednoducho informovať zákazníkov o najnovších akciách, predajných miestach, prichádzajúcich kolekciách a zaujímavostiach spojených s predajom. A samozrejme nechýba ani online e-shop umožňujúci pohodlný nákup prostredníctvom internetu.

deichmann a halle berryČo prináša Deichmann e-shop :

  • fotografie nových kolekcií
  • informácie o spoločnosti
  • trendblog so zaujímavými postrehmi
  • hry a pravidelné súťaže
  • on-line e-shop!

Kvalitná spodná bielizeň na Astratex »

Značková bielizeň od popredných výrobcov! Všetko skladom, nákup bez rizika, 8 % z hodnoty nákupu získate späť do Pokladničky!

4Home - všetko pre váš domov »

Rýchle dodanie, 99% tovaru skladom! Od bytového textilu, doplnkov, domácich spotrebičov až po všetko pre kuchyňu, záhradu, upratovanie, krásu a zdravie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *