Deichmann LogoNemecké spoločnosti majú vo svete módy dosť silnú pozíciu a mnoho z nich sa dokázalo presadiť po celej Európe. Ich stratégia spočíva v spájaní najvyššej kvality, atraktívneho dizajnu a rozumných cien, vďaka ktorým budú ich produkty dostupné pre milovníkov módy z rôznych pomerov. Medzi najznámejšie módne domy, ktoré sa presadili pomocou takto zvolenej stratégie, patrí aj Deichmann, svetoznámy predajca obuvi s dlhoročnými skúsenosťami.

Pojem Deichmann je známy po celej Európe už viac ako sto rokov. Slávna módna spoločnosť zameraná na predaj špičkovej obuvi bola založená ešte v roku 1913, keď bol trh s oblečením a obuvou podstatne slabší a príchod nových produktov bol verejnosťou úprimne vítaný. Práve to ponúklo zakladateľovi Heinrichovi Deichmannovi celkom dobrú príležitosť prísť s niečím novým, čo sa medzi zákazníkmi okamžite osvedčilo. Tým bola vyššie spomenutá obchodná stratégia, ktorá nespočívala len v ponúkaní vysokej kvality a nadčasového dizajnu produktov, ale vsadila hlavne na dostupné ceny. Tento model predaja je pre Deichmann príznačný dodnes a využíva sa vo viac ako 20 krajinách vrátane USA.

Spoznaj Deichmann od začiatku

Možno aj ty si zákazník, ktorého sympatie k nejakej značke vzrastú na základe poznania jej príbehu s bohatou históriou. V tom prípade si na správnej adrese, pretože nemecký gigant má za sebou úspešnú storočnicu. Ako sme spomínali, zakladateľ obuvníckej firmy začal pod jej logom pracovať v roku 1913 a postupne nazbieral dostatok skúseností a pozitívnych ohlasov. Síce trvalo nejaký čas, kým sa otvorila prvá veľká predajňa, no nakoniec sa obyvatelia Essenu dočkali svojho obľúbeného obchodu a mohli nakupovať elegantné topánky.

Expanzia Deichmannu na medzinárodný trh

Postupne začali v Nemecku pribúdať ďalšie obchody tejto spoločnosti a po úspešnej odozve od zákazníkov prišlo rozhodnutie vstúpiť aj na medzinárodné pole. Napríklad v roku 1984 sa predajná sieť rozšírila do USA, kde sa medzi rozsiahlou konkurenciou domácich predajcov dokázala celkom rýchlo presadiť. Aj to bolo motiváciou k ďalšiemu rozširovaniu svojej siete a po sto rokoch od založenia je dnes Deichmann jednou z najväčších svetových spoločností zameraných na predaj obuvi.

Niektoré z faktov o Deichmann

  • spoločnosť pôsobí v 24 krajinách, medzi ktorými je Rusko, Turecko a USA

  • počet predajní aktuálne presahuje číslo 3600 a stále rastie

  • v Nemecku je plánované otvorenie ďalších desiatok obchodov

  • v zahraničných krajinách má pribudnúť vyše 150 prevádzok

  • nemecký obuvnícky gigant zamestnáva viac ako 36 000 ľudí

V Deichmanne nájdeš bohatý výber

obuv deichmannPri nakupovaní v obchodoch Deichmann si môžeš všimnúť, že táto spoločnosť neponúka len vlastné produkty, ale orientuje sa na predaj obuvi od iných renomovaných výrobcov známych po celom svete. Za zmienku stojí športová obuv od značiek ako Nike, Adidas alebo Fila, no to ani zďaleka nie je celá ponuka. V predajniach si vyberieš aj iné typy obuvi, ktoré využiješ na rôzne príležitosti, napríklad na spoločenské účely. Verných milovníkov originálnych hravých modelov potešia teplé papuče s motívmi zvieratiek alebo komixových postavičiek vhodné na zimu. Produkty rôzneho typu v rôznych dizajnových prevedeniach sú predávané pre dámy aj pánov a na svoje si prídeš bez ohľadu na vek a vkus.

Čakaj kvalitnú obuv za dobrú cenu

Deichmann obuv, to nie sú len štýlové modely, elegantný šarm a rozmanitosť materiálov. Ak si priaznivcom týchto produktov a tvoje nohy zdobia nejaké vkusné topánky z Deichmannu, potom ti je známa ich kvalitatívna stránka na najvyššej úrovni. Topánky aj tenisky sa vyrábajú podľa moderných postupov, ktorých výsledkom je dosiahnutie vysokej kvality a komfortu pri nosení. Avšak nemusíš sa obávať, že za túto kvalitu zaplatíš veľa peňazí. Cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom možnosť obuť sa kvalitne a elegantne, no zároveň za rozumnú cenu, ktorá jednoznačne poteší. Tak načo nakupovať predražené modely, keď Deichmann prináša skvelý výber a navyše ťa odmení príjemnou cenou?

Navštív Deichmann Slovensko

Skvelou správou pre slovenského fanúšika predajnej siete Deichmann je možnosť nakupovať aj na Slovenku. Aj v tomto prípade ťa poteší dostatok možností na výber, pretože na rozdiel od módnych spoločností nájdeš svoju obľúbenú predajňu Deichmann na každom kroku. Stačí ti bývať v ktoromkoľvek väčšom meste alebo aspoň pricestovať na krátku návštevu, vstúpiť do priestoru vybranej predajne a vybrať si niektorý z ponúkaných produktov. Na Slovensku nenájdeš kraj, v ktorom by Deichmann chýbal, takže nakupovať môžeš kdekoľvek od Košíc cez Banskú Bystricu po Bratislavu.

Ak ťa Deichmann a jeho pestrá ponuka zaujala, potom neváhaj a otestuj kvalitu ich obuvi na vlastnej koži. Nielenže si kúpiš štýlové topánky vhodné pre akúkoľvek príležitosť, navyše sa staneš súčasťou ich veľkej zákazníckej rodiny. Aby toho nebolo málo, v prospech voľby tohto predajcu hovorí ich filozofia, ktorá sa orientuje na rôzne zaujímavé aktivity. Medzi nimi sú aj také ako ochrana životného prostredia či sociálna angažovanosť, ktorá prebieha v mnohých formách. Tento prístup je určite vítaný širokou verejnosťou a sami zákazníci môžu mať lepší pocit z nakupovania, ktorým sa podieľajú na zlepšení podmienok v celom chode spoločnosti. Skús si teda pozorne pozrieť ponuku tohto veľkého hráča a pokiaľ ťa nejaký model zaujme, nič ti nebráni, aby si bol ďalším zákazníkom Deichmannu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *