CCC obuv

ccc logoMedzi špecialistami na výrobu a predaj obuvi nájdeme aj spoločnosť CCC. Tá sa síce venuje aj predaju dámskych kabeliek a pánskych tašiek, no obuv bola pilierom obchodnej stratégie už pri založení firmy. A treba povedať, že ak chcete spojiť vysokú kvalitatívnu úroveň s extra nápaditým dizajnom a dobrou cenou, potom by ste mali skúsiť práve obuv od CCC.

CCC obuv dopĺňa európsky trh

Ponuka obuvi na európskom trhu je silná, no produkty z dielne CCC mu chýbali. Tie dokázali zaplniť istú dieru v predaji tým, že priniesli obuv s nezvyčajným dizajnom, ktorá sa vyznačuje originálnou materiálovou štruktúrou. Dnes sa tento špeciálny sortiment s dámskou aj pánskou obuvou predáva v 15 krajinách starého kontinentu, v ktorých podporuje úroveň trhu a pomáha zlepšovať jeho bohatú ponuku práve prostredníctvom originálnych modelov za rozumné ceny.

CCC obuv pre všetkých

ccc damska kolekciaPonuka CCC je dosť rozmanitá, pričom najlepšie ju vystihne slovo univerzálnosť. Dizajnéri nezabudli na nikoho a postarali sa o zaujímavé návrhy obuvi pre všetkých od detí po ženy a mužov. Sortiment je takisto rozdelený do kategórií podľa toho, či hľadáte športovú obuv alebo túžite po nejakom exkluzívnom modeli z ponuky elegantnej spoločenskej obuvi. A čo je dôležité, nezabúdajme ani na letnú obuv, ktorá je v ponuke takisto pre všetky možné skupiny zákazníkov.

Značka CCC podporuje aj šport

Keďže jedným z cieľov značky CCC je okrem iného aj predaj športovej obuvi, jej meno sa pochopiteľne spája so samotnou podporou športu. Najznámejšou formou takejto podpory je cyklistický tím CCC Sprandi Polkowice, ktorý hrdo nesie meno tohto módneho hráča. Avšak to nie je všetko a známu značku predávajúcu elegantnú obuv nájdeme pri rôznych športových podujatiach organizovaných v Európe.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená