Pull & Bear logoModerné módne spoločnosti si získavajú záujem zákazníkov pomocou kreatívnych nápadov, spojenia najnovších trendov a hlavne vytvorením svojho vlastného charakteru, podľa ktorého danú značku všetci spoznajú. Táto stratégia sa osvedčila aj známej značke Pull & Bear, ktorá si získala srdcia mnohých z nás a dnes je bežnou súčasťou slovenských šatníkov.

Na úspech v Pull & Bear dlho nečakali

Spoločnosť Pull & Bear bola založená len v roku 1986 v španielskom meste Narón. Nakoľko predstavitelia značky prichádzali s netradičnými nápadmi na dizajn, príchod výrobcu na trh sprevádzali dosť veľké očakávania. Netrvalo vôbec dlho a úspech inovatívneho sortimentu sa dostavil dosť rýchlo, vďaka čomu sa začala postupná expanzia značky do zahraničia, pričom aktuálne pôsobí vo viac ako 50 krajinách vrátane Afriky a Ázie.

Dizajnéri načúvajú vkusu zákazníkov

Za expanziou oblečenia od Pull & Bear stojí zaujímavá stratégia, ktorej hlavnou úlohou je orientácia na kreativitu, inovatívny dizajn a načúvanie vkusu zákazníkov. Práve to výrobcom umožnilo prísť s kombináciou elegantnej módy obohatenej o mestské urban prvky vyjadrené pomocou špeciálneho grafického dizajnu. Nezabúdajme ani na zvýšený dôraz na pop kultúru v samotnom dizajne, ktorý je alfou a omegou väčšiny módnych návrhov.

Pull & Bear stále napreduje

Pull & Bear predajňaVýrobcovia Pull & Bear sa neuspokojili s dosiahnutým úspechom a správne vycítili šancu priblížiť sa k zákazníkom ešte viac. Ponuka oblečenia sa postupne začala dopĺňať aj o hudbu, videohry a technologické prvky, ktoré tak ponúkajú o niečo lepšiu flexibilitu pri nakupovaní. Spoločnosť teda vykročila správnym smerom so zameraním na širokú cieľovú skupinu a dnes ju môžeme vidieť ako svetoznámu módnu značku, ktorá predáva úspešne a navyše za dobrú cenu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *