CCC online shop

CCC online shopAni Vás už nebaví chodenie hore – dole po nákupnom centre a nekonečne dlhé hľadanie niečoho, čo aspoň trochu splní vaše predstavy? Práve pre Vás sú určené internetové predajne, ktoré v súčastnosti má takmer každá módna, ale aj iná značka. Hlavným cieľom týchto internetových predajní je to, aby si zákazník našiel svoj obľúbený kúsok z pohodlia domova, jednoduchým hľadaním v internetovom katalógu. Túto príležitosť ponúka aj internetová predajňa CCC online shop.

CCC online shop

Táto internetová predajňa vás už pri prvej návšteve prekvapí príjemným vzhľadom. Taktiež vám tento dojem vytvoria vďaka ponúkaným kategóriám, ktoré sú hneď na úvodnej stránke to znamená, že sa v tejto internetovej predajni CCC online shop nestratíte. Väčšinu stránky tvoria veľmi kvalitné fotografie s modelmi a modelkami, ktoré na sebe prezentujú jednotlivé kúsky – teda obuv a kolekcie značky CCC. Ak prejdete na jednu z kategórií, zobrazia sa vám fotografie, na ktorých uvidíte výlučne produkty značky CCC. Taktiež na úvodnej stránke nájdete kategóriu s aktuálnou módnou kolekciou, ktorá sa mení každým ročným obdobím.

Informácie o CCC obuvi

CCC online shopTáto poľská značka vznikla v roku 1996, takže sa dá povedať, že na módnom trhu nieje až tak dlho, no aj napriek tomu je veľmi obľúbenou módnou spoločnosťou, ktorá ponúka topánky a kabelky každého štýlu. Jej predajne sú roztrúsené po niektorých európskych štátoch ako je Poľsko, Maďarsko, Česko, samozrejme Slovensko a iné.

V predajniach tejto značky nájdete kvalitnú obuv  pre mužov, ženy, ale aj deti za veľmi prijateľnú cenu. Táto spoločnosť sa môže pýšiť vysokou kvalitou jej produktov.

CCC obuv nemá vo svojej ponuke len topánky, ale taktiež kvalitné a luxusné kabelky z pravej kože, ale aj z umelej. CCC vám zaručuje, že vás obuje do každého ročného obdobia.

Mohlo by sa vám páčiť aj
2 komentárov
 1. Santusová píše

  Prajem pekný deň,

  som členkou klubu CCC a mám problém. Bývam v Komárne a keď si chcem kúpiť topánky z CCC musím cestovať do Bratislavy , alebo do Nitry.
  17.5.2016 som si kúpila v CCC Bratislava, Kopčianska 10 topánky LASOCKI-vychádzková obuv 1860-03/stáli: 44,95€ a dostala som zľavu 8,99€.
  Veľmi som bola spokojná, lebo sa mi páčili a boli na nižšom opätku, proste také aké som chcela.
  Nakoľko bolo zlé počasie a stále pršalo, tak som si ich nemohla obuť, lebo to nie sú topánky do zlého počasia,
  tak som si ich odložila v škatuli do skrini.
  Dnes konečne som si ich chcela obuť do práce a zistila som, že sú mi malé. Potrebovala by som ich o číslo vymeniť.
  Problém je v tom, že teraz sa nechystám do Bratislavy. Rada by som vedela do kedy môžem topánky vymeniť?
  Topánky sa mi veľmi páčia a také isté by som aj chcela, len o číslo väčšie.
  Vedeli by ste mi poradiť? Môžem topánky vymeniť? Musím topánky reklamovať v Bratislave, alebo môžem aj v Nitre?
  Rada nakupujem v CCC. Už som si tam zopár topánok kúpila. Záleží kde mám cestu, či do Nitry, alebo do Bratislavy,
  vždy navštívim Vašu predajňu.

  S pozdravom

  Ak chcete použiť akciu Odpovedať alebo Poslať ďalej, kliknite tu.

 2. veverková janette píše

  obľubujem obuv z tejto predajne, ale v Banskej Bystrici a okolí sa nenachádza ani jedna predajňa CCC, takže som nútená cestovať dosť ďaleko. bola by som vďačná nie len ja, ale veľmi veľa spokojných zákazníčok. dúfame, že v blízkej budúcnosti budeme môcť nakupovať obuv vo Vašej predajni v Banskej Bystrici. ´dakujem

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená