Terranova katalóg

Terranova katalógJe pravda, že v dnešnej dobe je viac rozšírený internet a internetové predajne ako klasické módne katalógy, no aj napriek tejto skutočnosti niektoré značky sa nevzdajú klasických papierových katalógov, v ktorých nájdete najnovšie produkty a kolekcie, ktoré daná módna značka ponúka. Jedným zo stále fungujúcich módnych katalógov je aj Terranova katalóg.

Terranova katalóg

Katalóg tejto módnej značky, ktorý si môžete chytiť a prelistovať má skutočne svoje čaro, pretože značka Terranova do toho vkladá veľa kreativity a nápaditosti. Terranova katalóg nemá byť len kus spojených papierov, ktoré len tak prelistujete. Tento módny katalóg vás má vtiahnuť do plnej nákupnej nálady a presvedčiť vás aby ste jednu z ich kamenných predajní navštívili a vami vybraný kúsok hneď zakúpili.

Naozaj kvalitné fotografie s modelkami a modelami prezentujúcimi kolekcie tvoria strany tohto katalógu.

Nie len klasický papierový katalóg má táto značka, ale taktiež katalóg v internetovej podobe, ktorý je taktiež veľmi dobre graficky prepracovaný. Takisto je tu aj možnosť prezrieť si tovar v Terranova online shope a priamo v ňom aj nakúpiť.

Kolekcie značky Terranova

Terranova katalógTáto prestížna a kvalitná módna značka Terranova ponúka širokú škálu produktov od elegantného štýlu až k ležérnemu. Svoje obľúbené kúsky si tu môžu nájsť muži, ženy, ale aj deti. Terranova, je módna spoločnosť, ktorá sa snaží vypočuť želania svojich zákazníkov a čo najviac sa priblížiť k ich vkusu a predstavám. Kolekcie tejto značky sa menia v závislosti od ročného obdobia, alebo nejakého aktuálneho trendu. V každej z predajní nájdete tričká s podtlačou na bežné nosenie, no taktiež aj tričká či košele, ktoré si môžete zobrať na nejakú špeciálnu udalosť.

Značka Terranova neponúka len oblečenie, ale taktiež aj rôzne doplnky v podobe bižutérie, slnečných okuliarov, čiapočiek, opaskov, tašiek a iných zaujímavých doplnkov, ktoré nenájdete nikde inde, len v katalógu a v predajniach značky Terranova.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená