Terranova online shop

Terranova shopTerranova online shop je obchod, ktorý ponúka veľmi kvalitné a moderné veci za bezkonkurenčnú cenu.

Táto značka vznikla v meste módy, v Taliansku. Doba jej vzniku sa točí okolo roku 1988. O kreativite tejto značky svedčí aj jej názov, ktorý sa skladá z dvoch talianských slov a to „Terra“, čo znamená Zem a „Nova“, čo v preklade do slovenčiny znamená nová hviezda. V počiatku sa táto značka zameriavala na módu, ktorá bola určená pre všetky vekové kategórie. Postupom času, sa začala viac zameriavať na mladých ľudí a za každým prináša nové trendy kúsky, ktoré oživia každý šatník.

Produkty Terranova online shop

Terranova online shop ponúka všetko, čo si na seba potrebujete obliecť. Vo svojej ponuke má tričká každého štýlu, pre ženy, mužov, ale aj deti. Taktiež tam nájdete trendy nohavice v rôznych farbách a z veľmi kvalitného materiálu. V letných kolekciách sú veľmi pekné šaty, sukne či krátke nohavice. Na svoje si prídu aj dámy, ktoré obľubujú kreatívne navrhnuté pančušky. Terranova online shop taktiež ponúka bundy, saká, či kožené bundy a to všetko ako pre ženy, tak aj pre mužov a dokonca aj pre deti. Na konci každého ročného obdobia nájdete v predajni regál so zlacnenými produktami, kde sú veci zo starých kolekcií. Všetky tieto produkty nájdete vo všetkých konfekčných veľkostiach. Okrem oblečenia si prídu na svoje aj milovníci doplnkov. Terranova online shop totižto neponúka len tričká, nohavice a iné, ale taktiež kabelky a tašky, opasky a iné doplnky do vlasov, či zaujímavú bižutériu. Taktiež tam môžete nájsť aj veľmi štýlové tenisky.

Predajne Terranova shop

Celkový počet predajní značky Terranova po celom svete je presne 567. Túto predajňu môžete nájsť v tridsiatich troch krajinách. V dnešnej dobe Terranova zamestnáva približne štyritisíc ľudí. Táto značka sa stala veľmi obľúbenou a uznávanou aj vďaka prístupu a ochote zamestnancov a taktiež vďaka celkovej atmosfére a vzhľadu v tejto predajni. Príjemnú atmosféru ovplyvňuje hudba, ktorá vám spríjemní váš nákup. Taktiež je to priehľadnosť, vďaka jednotlivým oddeleniam, ktoré sú rozdelené na mužskú módu, dámsku a detskú.

Mohlo by sa vám páčiť aj
2 komentárov
  1. Martina píše

    Z akeho dovodu sa mi neda vyhladat oblecenie, ktore chcem objednat na slovensko?

  2. Tana píše

    Na vasom mieste by som skusila oficialnu stranku http://www.terranovastyle.com/sk_en/ . Len neviem ci sa odtial da objednavat na Slovensko.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená