Bershka Bratislava

Bershka BratislavaŠpanielska značka Bershka bola vytvorená od roku 1998. Najprv to bola značka, ktorá sa orientovala výlučne na ženskú módu, no neskôr sa začala zaoberať aj mužskou a taktiež detskou módou. Bershka Bratislava je predajňa, v ktorej nájdete vždy to čo hľadáte, ale aj to čo nehľadáte. Oblečenie v rôznych farbách, ktoré potešia oči každého mladého zákazníka vás hneď prilákajú. Elegantné, klasické, voľnočasové modely, športová elegancia, to všetko tam môžete nájsť.

Predajne Bershka Bratislava

Predajňu Bershka Bratislava môžete nájsť v Auparku a taktiež v nákupnom centre Centrál. V tejto predajni sa každý cíti veľmi príjemne vďaka atmosfére ktorú pocítite hneď pri vstupe. Vytvára ju aktuálna moderná hudba, ktorá vás privedie do tej pravej nákupnej nálady, obrazovky, projekcie, osvetlenie, moderný dizajn nábytku, moderná grafika a iné . Celkový dizajn predajni je veľmi kreatívny, veľmi moderný a aktuálny, čo vzbudzuje pocit domova a vďaka tomu umožňuje zábavné nakupovanie.

Sekcie v predajni

Predajňa Bershka Bratislava je rozdelená na rozličné sekcie podľa toho pre koho sú dané kúsky, teda či pre ženu, alebo muža, ďalej sú rozdelené na kúsky podľa značky a sezóny. V Každej sekcii sú produkty umiestnené podľa ich štýlu. Produkty vhodné na bežné nosenie, produkty určené na športovanie, alebo rôzne iné činnosti.

Sekcia, ktorá je venovaná len pre ženy je najdôležitejšia. Túto sekciu tvoria dva produktové rady : Bershka a značka BSK.

Bershka sa zameriava na najnovšie módne kúsky a patrí k popredným značkám. Má širokú škálu džínsov, večerných šiat, oblečení na bežne nosenie a rôzne iné najnovšie módne trendy.

BSK je značka pre mladých ľudí, ktorá vždy vychádza v ústrety mladým ľudom. Jej kolekcia je založená na vkuse mladých ľudí čo sa týka hudby, ich idolov, rockových hviezd a tak ďalej.

V sekcii určenej len pánom nájdete oveľa viac než len trendy džínsy a klasického oblečenie pre mladých ľudí. Bershka tak isto ponúka aj športové, ležérne a iné moderné kúsky.

Okrem trendy oblečenia, Bershka ponúka taktiež  širokú škálu doplnkov, určených na každú príležitosť ako aj širokú škálu obuvi.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená