Bershka predajne

Bershka predajneRok 1998 bol pre módny svet veľmi významným rokom, pretože práve vtedy vznikla mladým ľudom dobre známa Španielská módna značka Bershka. Najprv bola táto značka súčasťou módnej spoločnosti Inditex a neskôr sa osamostatnila. Dizajnérsky tím značky Bershka sa skladá z viac ako šesťdesiatich odborníkov, ktorí sa zaujímajú o potreby svojich zákazníkov, pretože sa chcú čo najviac priblížiť k predstavám súčasnej mladej generácii, pre ktorú táto značka tvorí. Ročne navrhnú a vytvoria približne štyritisíc rôznych výrobkov, ktoré sú súčasťou vždy nových kolekcií.

Bershka predajne

Len dva roky po jej oddelení od módnej spoločnosti Inditex vznikli nové Bershka predajne. Presný počet týchto novovzniknutých predajní bolo vyše sto a týmto sa definitívne značka Bershka dostala do popredia v módnom svete. Dnes nájdete Bershka predajne vo viac ako šesťdesiatich krajinách po celom svete. Celkový počet predajní sa tiahne až na tisícku, pretože táto módna spoločnosť Bershka túži byť v blízkosti všetkých zákazníkov a snaží sa otvárať predajne všade tam, kde nie sú. Celková predajná plocha na ktorej sú Bershka predajne je 338 000 m2. Bershka Slovensko má predajne  aj v Bratislave.

Vzhľad predajní

Bershka predajneBershka predajne, ktoré sa nachádzajú po celom svete sa vyznačujú svojou strategickou polohou a nápaditou architektúrou. Ponúkané kolekcie je vidieť už len pri prechode okolo predajni, ktoré sú veľmi premyslene uložené vo výklade, pretože práve na tom si táto spoločnosť zakladá a verí, že práve to pritiahne zákazníkov dnu. Bershka vyberá najlepšie strategické miesta, kde umiestni svoje predajne. Vo viacerých mestách sú to obchodné centrá, v ktorých táto módna spoločnosť nemôže chýbať. Hudba, obrazovky, projekcia, moderný dizajn nábytka, osvetlenie či moderné farby, to všetko prispieva k modernému a príjemnému vzhľadu predajne.

V každej z kamenných predajní Bershka sú jednotivé sekcie, ktoré sú rozdelené podľa štýlu. Sekcie pre ľudí, ktorí preferujú športovú módu, spoločenskú, sekcie určené pre mužov, alebo deti. Práve tieto sekcie vám zaručujú príjemnú a priehľadnú atmosféru pri nakupovaní.

3 komentárov
 1. Ľubomíra Srogoňová píše

  Dobrý deň,
  chcela by som sa opýtať, či sa dajú objednať topánky cez internet. Kúpila som si jedny topánky a druhé som zaváhala a nekúpila som si. Bershka je ďaleko a mi už na nákupy teraz nepôjdeme. Pomôžete mi?

  1. Martina píše

   Topánky Bershka si môžete prezrieť na oficiálnej stránke Bershka – http://www.bershka.com/sk/en/shoes/woman-/all-c1417516.html. Žiaľ, na Slovensko sa objednať nedajú.

 2. Janka píše

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa nachádza predajňa Bershka aj v Banskej Bystrici. Ak áno, kde by som ju našla? Ďakujem :)

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená