Reserved Slovensko: Miesto, ktoré vás pritiahne

Každý z nás túži byť z času na čas neodolateľne štýlový a krásny. Je pravda, že niektorí po tom túžia stále, ale na tom nie je nič zlé. Kam ale ísť, ak náš vnútorný hlas nekontrolovateľne zakričí „Potrebuje niečo nové na seba!“ Čo tak skúsiť jednu z predajní Reserved Slovensko? Či ste muž, či žena, Reserved vám dá to, po čom túžite. 

ReservedKeď sa začala písať história Reserved Slovensko…

Tak ako všetko na tomto svete má svoju históriu, tak aj táto pomerne mladá značka Reserved Slovensko nezačala svoju cestu hneď predajňou u nás. Jej rodnou krajinou je Poľsko a spoločnosť, pod ktorú značka spadá je svetoznáma spoločnosť LPP.

LPP má svoje začiatky v roku 1989, kedy absolvent stavebného inžinierstva Marek Piechocki a podnikateľ Jerzy Lubianiec založili módnu spoločnosť pod názvom Mistral. Časom sa táto spoločnosť premenovala na dnes už známu LPP. 

Rok 1998 bol pre predajňu Reserved Slovensko kľúčový. Aj keď to nebol ešte rok zrodu predajne u nás, avšak vznikla prvá predajňa značky Reserved, konkrétne v Poľsku.

Filozofia predajní Reserved Slovensko

Každý človek, spoločnosť a čokoľvek iné potrebuje mať akúsi filozofiu a motiváciu k tomu, aby fungovalo všetko tak, ako má a aby nebolo tak ľahké vzdať sa a všetko zahodiť. Inak to nie je ani v predajniach Reserved Slovensko, ale nie len tu. Filozofia tejto módnej značky je v každej krajine rovnaká a to udržuje dokonalú jednotu aj v tomto módnom priemysle. Reserved chce pomôcť ľuďom nájsť svoju vlastnú identitu, vyjadriť sa, plniť si sny a nikdy v nich neprestať veriť.

Predajne Reserved Slovensko

ReservedAko už bolo spomenuté, prvá predajňa tejto značky bola otvorená v roku 1998 v Poľsku. Reserved sa však postupne začal až neuveriteľne rozrastať a dostal prívlastok ako jeden z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich maloobchodov v Európe.  Už v súčasnosti sa nachádza viac než 200 predajní v Poľsku, 81 v Rusku, 20 v Nemecku či viac ako 18 predajní Reserved Slovensko.

Reserved nezabudol ani na internetový obchod a v roku 2017 spustil spolu s Českom, Nemeckom, Maďarskom a Rumunskom aj slovenský e-shop.

Čo nám Reserved Slovensko ponúka

Reserved store

Reserved je značka, ktorá je tu naozaj pre každého. Pre extravagantné ženy, ale aj pre opak extravagantnosti. Pre mužov, ktorí si potrpia na luxus a pompéznosť, ale taktiež pre mužov, ktorí uprednostňujú ležérnosť. Reserved Slovensko nezabúda ani na mamičky, ktoré chcú aby ich deti nosili len to najkrajšie a najkvalitnejšie oblečenie z prírodného materiálu.

Navštívte jednu z predajní Reserved Slovensko a sami sa presvedčte o veľkosti a príjemnosti tejto spoločnosti.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená