Mark & Spencer Slovensko

Voči britskej móde sa šíri veľa zbytočných predsudkov a mnohé z nich majú schopnosť ovplyvniť aj tvoje rozhodovanie. Následne sa možno vyhneš kontaktu s predajňami, kde ponúkajú originálny britský sortiment a radšej vsadíš na značku s pôvodom v nejakej inej krajine. Treba však povedať, že týmto prístupom môžeš prísť o veľa, lebo niektorí predajcovia z ostrovov ťa vedia obliecť lepšie ako Francúzi alebo Taliani.

marks_and_spencer_logo-e1422268017888O nudnom štýle britského štýlu obliekania si už určite počula a pri pohľade na mnohé modely niektorých značiek pochádzajúcich z tejto krajiny môžeš súhlasiť, no nemôžeš z toho spraviť pravidlo. Ak poznáš priekopníkov vo svete moderného oblečenia, potom dobre vieš, že Mark & Spencer si ide svoje a na rozdiel od iných britských hráčov ti ponúkne oveľa viac ako len bežný štandard. A keďže známy účastník medzinárodného módneho trhu pôsobí aj u nás, máš jedinečnú šancu zoznámiť sa s jeho ponukou osobne.

Spoznaj Mark & Spencer bližšie

482a16fa01b54e013af8d4f84c35147ef049d464Svetoznáma britská spoločnosť bola založená s cieľom ponúknuť bežným Angličanom trochu nekonvenčnej módy a oživiť tak imidž národa poriadnou dávkou moderných prvkov. Príchod prvých kolekcií bol sprevádzaný pokrokovým dizajnom, ktorý prinášal na britský módny trh dosť radikálnu zmenu. To sa však osvedčilo ako správna stratégia a domáci milovníci módy sa čoskoro stali vášnivými fanúšikmi tejto značky, ktorá úmerne s podporou verejnosti rástla a začala sa orientovať na stále širšiu ponuku produktov. Dnes sa v obchode Mark & Spencer stretneš aj s kozmetikou a potravinami lákajúcimi gurmánov vyhľadávajúcich britské chute.

Mark & Spencer na Slovensku

6f7733608e7d1d4a09a0f4aedef4d8552f5a0791Ak sa nejakej spoločnosti dobre darí, potom je snaha presadiť sa na medzinárodnom poli úplne prirodzená. Podobne to bolo aj v prípade expanzie predajcu Mark & Spencer, ktorý postupne rozširoval svoju sieť obchodov a začal pôsobiť v desiatkach krajín. Nezabudol ani na slovenských milovníkov jeho produktov a prišiel k nám otvoriť hneď niekoľko predajní. Netrvalo dlho, aby si vybudoval pomerne rozsiahlu zákaznícku základňu a úspešne predával svoje špeciálne modely vhodné pre každého vášnivého priaznivca elegantného oblečenia.

Mark & Spencer Slovensko pre všetkých

Pozitívom Mark & Spencer Slovensko je jeho komplexný prístup, vďaka ktorému začal pôsobiť vo viacerých slovenských mestách. Na rozdiel od mnohých slávnych predajcov sa neuspokojil len s obchodmi v Bratislave, ale vstúpil aj do menších miest, kde skúša takisto osloviť rôzne skupiny zákazníkov. A musíme uznať, že vzhľadom na jeho úspechy bol tento krok správny a dnes je Mark & Spencer jednou z najžiadanejších predajných sietí zameraných na módu a iné doplnky.

Predajňa Mark & Spencer v tvojom meste

c65ca15dfe8fea209b13d64cd2218d70800f6801Do tvojho obľúbeného obchodu Mark & Spencer to nebudeš mať vôbec ďaleko, pretože britské vedenie sa rozhodlo pre otvorenie prevádzky v každom kúte krajiny. Módni nadšenci z východu si môžu spraviť výlet do Košíc, kde nakúpia rôzne vychytané modely. O možnosť vyskúšať si eleganciu britského predajcu neprídu ani zákazníci zo Žiliny, Banskej Bystrice, Nitry a Trenčína, kde sa Mark & Spencer usídlil lepšie ako niektoré domáce značky. Úplný úspech však zaznamenal v Bratislave, kde je najväčší dopyt po módnom sortimente a kúpnu silu tu tvoria aj Briti žijúci u nás, ktorí Mark & Spencer milujú.

Je už len na tebe, či sa necháš ovládať nepodloženými predsudkami alebo vsadíš na vlastný dojem a oblečieš sa do najkrajších kolekcií z Veľkej Británie. Mark & Spencer ti nepochybne ponúkne originalitu s nádychom britskej tradície, no zároveň ťa poteší dôrazom na moderné prvky a inováciu obohacujúcu každý jeden návrh. Stačí si vybrať, skúsiť na vlastnej koži a nechať sa unášať svetom štýlovej britskej módy.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená