Forever 21: značka, ktorá vás nenechá zostárnuť

Forever 21 je značka, ktorá je pre všetkých. Prichádza stále s trendy kúskami a čo je hlavné, nie je obmedzená vekom. Veď nie zbytočne sa nazýva Forever 21 (v preklade naveky 21).

História značky Forever 21

Forever 21Značka Forever 21 uzrela svetlo sveta v roku 1984 v módnom, štýlovom a trendy meste v Californii, presnejšie v Los Angeles. Nie vždy sa však  takto volala. Prvé roky ju ľudia poznali pod názvom Fashion 21 a až neskôr sa premenovala na súčasný názov Forever 21. Túto značku a prvú predajňu založil kórejský manželský pár. Ich cieľom bolo zameriavať sa hlavne na kórejskú americkú komunitu v Los Angeles. Prvý rok prevádzky dosiahli ročnú tržbu približne sedemstotisíc dolárov a už do roku 2003 mali viac ako štyristo osemdesiat predajní po celom svete a príjmy vo výške 3,7 milióna dolárov. Pôvodne sa značka Forever 21 zameriavali len na ženy. Postupne však rozšírili svoju ponuku aj o pánske oblečenie. V súčasnosti nájdete v predajniach aj rôzne kozmetické či dekoratívne doplnky. A v ich internetovej predajni dokonca aj detské oblečenie.

Filozofia Forever 21

Filozofia tejto značky nie je len jednosmerná. Avšak dá sa s určitosťou povedať, že tak, ako už názov hovorí, značka Forever 21 dáva najavo, že všetci sme navždy mladí. Nezáleží koľko máme rokov, ako vyzeráme, ale dôležité je, ako sa cítime.

Filozofia Forever 21Prvotný záber značky Forever 21 je na ženy medzi dvadsiatym a tridsiatym rokom života. Je to hlavne preto, lebo vtedy sa ženy najviac menia. Či už fyzicky, alebo psychicky. Nachádzajú si svoju vlastnú identitu a hľadajú svoje vlastné hodnoty. Forever 21 verí, že to, čo objavia v týchto rokoch ich bude sprevádzať už do konca života. A ako inak začať, ak nie tým, aby boli naveky mladé. A aby sa značka Forever 21 stala súčasťou ich celého života?

Ich ďalší filozofický smer sa dotýka ich viery. Vedeli ste, že Forever 21 majú zospodu na každej taške vytlačené „John 3:16“ , čo predstavuje verš z Biblie? Taktiež v ich predajni nájdete na veľa tričkách náboženské/kresťanské heslá a verše. A aj keď tieto fakty zostali nevysvetlené, existujú dohady, ktoré tvrdia, že práve preto sa táto značka volá Forever 21, pretože večný život je pre veriacich istotou.

Predajne Forever 21 na Slovensku

Forever 21 na SlovenskuV súčasnosti sa na Slovensku môžeme tešiť len z jednej predajne značky Forever 21 a to v bratislavskom Auparku. Predajňa je taká istá, ako aj samotný štýl ktorý je svieži, veselý, usporiadaný a trendy. Do pozadia vám pri nakupovaní hrá príjemná hudba a vy naozaj pociťujete radosť z nakupovania. Určite sa chodte sami presvedčiť! V predajni značky Forever 21 nájdete okrem oblečenia aj doplnky a dekorácie, pri ktorých sa každá žena bude cítiť ako v raji.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená