Predajňa Mohito Košice

Predajňa Mohito Košice nie je až tak ďaleká budúcnosť

Predajňa Mohito Košice ešte stále nemá svoje sídlo, avšak táto značka sa neustále rozširuje a putuje takmer do každého kúta Slovenska. Ide o značku, ktorú vlastnia poľskí bratia, ktorí spolu založili firmu LPP Slovakia. Pod túto firmu patrí niekoľko ďalších veľkých predajní, pre ktorých už prívlastok Košice, nie je tak neznámy ako je to napríklad v prípade Mohito Košice. Ide o predajne Cropp, House, Reserved či SiNSAY.

predajňa Mohito Košice

Mohito Košice bude raj na zemi

Značka Mohito sa snaží urobiť zo žien, ktoré sa cítia menej príťažlivo a majú málo sebavedomia urobiť sebavedomé, krásne a sexi ženy! Dá sa povedať, že ide o takú psychológiu vytvorené výlučne pre ženy. Nie jedna žena uzná, že šaty robia človeka. A to je aj v prípade tejto značky. Dizajnéri sa za v tomto prípade zameriavajú výlučne na mestský, nonšalantní a sebavedomí vzhľad. Snažia sa vyzdvihnúť ženskosť, ukázať čo má byť odhalené a zakryť čo by malo byť skryté, aby to spolu tvorilo jeden vkusný, štýlový, krásny a originálny celok.

O farebnosť nie je núdze, pretože čo rozžiari ženu viac, než plné, sýte a energické farby! Ženy, ktoré milujú vzory si v tomto prípade taktiež prídu na svoje. Každý kúsok sa líši originálnym a výrazným vzorom. Mali by sme zabudnúť ta fámu, že vzory rozširujú, pretože aj o to sa Mohito postará. Vzory rozširujú len ak je zlý strih. A takýto nevkusný a zlý strih nenájdete ani v blížiacej sa predajni Mohito Košice.

Pre ženy, ktoré sa cítia sebavedomejšie v niečom menej nápadnom, menej farebnom či vzorovanom má Mohito taktiež riešenie v podobe romantických kolekcií. Tie sa postarajú o ženskosť a nežnosť každej ženy. Netreba zabúdať, že každý jeden kúsok je inšpirovaný svetovými dizajnérmi a najnovšími svetovými módnymi trendmi.

V Mohito Košice budete môcť nakupovať na každú príležitosť

Či idete na svadbu ako družička, na ples ako kráľovná večera, na rodinnú oslavu ako decentná a úspešná žena, do práce ako sebavedomá intelektuálka či na párty ako sexi nezávislá žena, Mohito je správne miesto na to, aby ste si vyskladali váš sexi, nežný a zároveň vkusný a štýlový outfit.

A keď sa hovorí celý outfit, tak to bude naozaj celý! Predajňa Mohito Košice nebude ponúkať len oblečenie, ale aj doplnky v podobe šperkov, opaskov, topánok, peňaženiek či kabeliek.

móda Mohito Košice

Nečakajte na predajňu Mohito, objednávajte online

Značka Mohito má svoju vlastnú webovú stránku, e-ehop, kde si môžete prezrieť ich celú ponuku a následne si všetko objednať online. Platbu je možné zrealizovať prostredníctvom platobnej brány Paypal, či kartou. Objednávka vám bude doručená v priebehu dvoch až štyroch pracovných dní. Spoločnosť LPP Slovakia, ktorá má na starosti aj rozhodovanie o existencii predajni Mohito Košice sa rozhodla vylúčiť zo svojich kolekcií prírodné kožušiny. Podľa dohody s organizáciou otvorená klietka sa značka stala súčasťou medzinárodnej iniciatívy Fur Free predajca. Týmto krokom si získali veľa ďalších zákazníkov, ktorým záleží na našej planéte.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená