Predajňa Tezenis Nitra plná luxusu

Aj keď sa nitrančania nemôžu pýšiť predajňou Tezenis Nitra, za svoju však môžu považovať predajňu vzdialenú len pár kilometrov od seba. Či majitelia tejto značky rozhodnú o budúcnosti predajni Tezenis Nitra je otázne. Poďme sa však pozrieť na to, čo je to za značku a čo nám ponúka.

 Čo bolo pred Tezenis Nitra a aká je história tejto značky?

Spoločnosť Tezenis začala svoju cestu uvedením do prevádzky v septembri v roku 2003. Táto talianská značka sa môže pýšiť vznikom v blízkosti romantickej a rozprávkovej Verony. Ich cieľ bol jasný. Vytvoriť sieť predajní, ktorá bude ponúkať to najkvalitnejšie spodné prádlo za takú cenu, aby si ju mohla dovoliť každá žena. Či sa im to podarilo, si môžete overiť sami v najbližšej predajni vášho mesta. Predajňa Tezenis Nitra ako ju nazývajú ženy, ktoré za svojím spodným prádlom doslova cestujú pár kilometrov sú dôkazom toho, že cieľ aký si dali sa im pomaly, ale isto plní.

Od roku 2003 bolo otvorených viac ako stodeväťdesiat predajní v Taliansku a v celej Európe, vrátane predajne Tezenis Nitra.

predajňa Tezenis

Čo stojí za úspechom predajní ako je napríklad Tezenis Nitra?

Benefity tejto značky a predajní sa nedajú takmer ani zrátať. Možno je to už dobre známou talianskou eleganciou, alebo obrovskou škálou produktov čo ponúkajú a či konkurenčnými cenami. Jedno však vieme. Tezenis milujú všetky ženy a aj muži!

Vízia pre predajňu Tezenis Nitra

Stratégia predajní Tezenis je jasná. Mať predajne iba na nimi vybranými najdôležitejšími miestami v centre mesta, v peších zónach, kde nie je až taký chaos a hluk, ktorý spôsobujú najmä autá. Ich ďalšou podmienkou je to, že predajňa nemôže byť umiestnená v nákupnom centre, pokiaľ počet obyvateľov v danom meste nie je vyšší ako päťdesiattisíc. Optimálna veľkosť každej predajne je dvesto metrov štvorcových.

To však, ako bude v budúcnosti vyzerať pravá predajňa Tezenis Nitra uvidíme časom.

Tezenis móda

Stratégia predajne Tezenis v Nitre

Tezenis má svoju vlastnú identitu a cieľ, ktorý si za tie roky vybudovali. Je to značka, ktorá ponúka kvalitné dámske, pánske a detské spodné prádlo. Pohodlnosť, luxus a pôvab idú v tomto prípade ruka v ruke. Predajne Tezenis, nielen Tezenis Nitra, ale každá jedna sa snažia o to, aby nakupovanie spodného prádla nebola nepríjemná záležitosť.

Okrem spodného prádla môžete v tomto obchode nájsť domáce oblečenie a pyžamá.

Pyžamá sú po spodnom prádle pre značku Tezenis veľmi kľúčovým produktom, na ktorom sa dizajnéri doslova vyhrali.

Od luxusných a hodvábnych sexi nočných košieľok až po pohodlné a vtipné nohavicové pyžamá.

Predajne, ako napríklad Tezenis Nitra si dá záležať na vzhľade a na celkovom dojme z priestorov. Preto si udržujú minimalistický vzhľad, ktorý vyzerá veľmi vkusne a magicky vás naladí na tú správnu vlnu vhodnú na nakupovanie. Príjemnú atmosféru okorenia najžhavejšie hudobné trendy, ktoré vás budú sprevádzať po celý čas v predajni.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená