Bershka

BershkaTakmer každý z ľudí a najmä tí mladší poznajú túto svetovo známu a veľmi modernú značku Bershka. Táto prestížna značka má svoju sieť predajní aj na Slovensku. Okrem našej krajiny nájdete Bershku v ďalších šesťdesiatich štyroch krajinách s vyše tisíc predajňami. Bershka nemá len kamenné predajne, ale takisto aj internetový obchod, ktorý sa považuje za jeden z najnavštevovanejších internetových značkových predajní.

História značky Bershka

História tejto značky siaha do roku 1998. Za jej rodnú krajinu môžeme považovať Španielsko, pretože práve tam sa značka Bershka stala súčasťou španielskej skupiny Inditex. Dva roky po tomto spojení s Inditextom sa Bershka osamostatnila a v tom čase vzniklo prvých sto predajní, ktoré mali veľmi dobré ohlasy. Postupom času sa táto značka stala veľmi uznávanou značkou po celom svete a do dnes to nieje iné. Bershka sa snaží čo najviac priblížiť k túžbam a snom mladých ľudí, inšpirovať sa modernou hudbou a vcítiť sa do ich štýlu, no vždy chce zostať elegantná a hlavne vhodná do spoločnosti. A práve vďaka týmto vlastnostiam je Bershka tak obľúbená medzi viacerými vekovými kategóriami.

Ponuka značky Bershka

BershkaSpoločnosť Bershka má veľký tím ľudí, ktorí sa starajú o to, aby ich nové kolekcie boli svieže, trendy a luxusné. A to sa deje jedine tak, že získavajú informácie od iných prestížnych návrhárov, či obchodov, alebo najlepšie priamo od nás zákazníkov. Svoje kolekcie sa snaží obmieňať v čo najkratšom čase. Pri tom sa chcú inšpirovať momentálnym ročným obdobím a inými aktualitami, ktoré momentálne hýbu svetom. Táto značka je takmer pre všetkých. Pre chlapcov a mužov, pre mladé ženy a dievčatá a dokonca aj pre deti. Každý s kúskov si môžete vybrať vo všetkých konfekčných veľkostiach. Čo sa týka ceny, tak tá je za ponúkanú kvalitu veľmi priateľská.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená