Cropp Town online shop

Cropp Town online shopCropp Town je značka predajní, ktorá je známa medzi mladými ľudmi po celej Európe. V jej ponuke sú samé trendy veci, ktoré hýbu svetom. Alebo aspoň takto sa o nej vyjadrujú samotný návrhári tejto značky. Prvá kamenná predajňa Cropp Town bola založená v roku 2004 v Poľsku, takže môžeme povedať, že tento mladý obchod sa inšpiruje hlavne mladými ľuďmi. Tak ako to býva v módnych značkách, tak aj táto má svoju internetovú predajňu Cropp Town online shop.

Cropp Town online shop

V dnešnej dobe je takmer samozrejmé pozerať si online katalógy a svoje obľúbené veci si vyberať online z pohodlia domova. A práve kvôli tomuto sa aj táto značka rozhodla spustiť svoj Cropp Town online shop, ktorý prichádza s najnovšími horúcimi novinkami. Dané oblečenie si môžete prezrieť na špičkových kvalitných fotkách s krásnymi modelkami a modelami, ktoré tvoria vždy aktuálny sezónny katalóg a na týchto fotografiách môžete vidieť ako dané kolekcie vyzerajú. A ak sa vám niečo zapáči, tak je viac než samozrejmé, že daný kúsok nájdete aj v kamennej predajni, kde si ho budete môcť zakúpiť. Cropp Town online shop taktiež ponúka zaujímavé súťaže v ktorých môžete vyhrať poukazy na nákup, či iné zaujímavé ceny.

Ponuka značky

Cropp Town online shopCropp Town je značka určená hlavne pre ľudí, ktorý chcú byť trošku iní a nezávislí a taktiež pre tých, ktorí svojím oblečením vyjadrujú svoje názory a postoje, pretože práve o toto sa snaží táto značková spoločnosť Cropp Town. V jej ponuke sú zaujímavé kúsky. Veľmi dobré je to, že Cropp town neponúka iba oblečenie, ale taktiež veľmi zaujímavé doplnky, tašky a samozrejme obuv, ktorá sa mení vždy s príchodom nového ročného obdobia. Cropp Town sa snaží byť iný a pri to súčasný. Veľké prekvapenie zažijete pri tom, ako sa dostanete do predajne, v ktorej vládne naozaj iná atmosféra. Hneď pri vstupe vás do tej pravej nálady dostane dynamická hudba, ktorá spríjemňuje vaše nakupovanie. V predajniach máte vždy pohodlný a trendy nábytok a taktiež obrazovky na ktorých si môžete prezrieť aktuálne kolekcie.

Cropp town je naozaj značka určená pre všetkých mladých ľudí.

Mohlo by sa vám páčiť aj
5 komentárov
 1. Vagalová píše

  prosím info, či je možné objednať tovar Cropp internetom. Ďakujem

  1. admin píše

   Zial, na Slovensku to zatial mozne nie je.

 2. dasa píše

  Preco ak kupim kamaratke tricko máte len desať dní na výmenu tovaru. Ak kupim 10.12 a chcem
  tričko dať ako darček pod stromcek a nesedí jej veľkosť tak ho nemôže nosiť. Ani som ho nekupila, lebo sa neda vymenit. A mala som v umysle kupiť tri veci.

  1. Martina píše

   Nevieme, preco ma Cropp iba 10 dnovu lehotu na vratenie tovaru. Zakonna lehota je 14 dni.

 3. ján Lajgút píše

  mám otázku v predajni v BB som si kúpil boty a je snimi problém že zakaždím ked prejdem cez zabezpečenie proti krádeži že pípaju chcel by som vediet či mi stím viete pomoct

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená