Bershka – španielska móda pre dobrodružných ľudí

Bershka je španielska módna značka, ktorá patrí do gigantu, nadnárodnej skupiny Inditex. Táto svetoznáma značka vznikla v roku 1998, takže sa radí medzi mladšie módne značky.

Bershka je známa hlavne nadčasovými kúskami, ktoré sú určené pre mladých. Dôvod je jednoduchý – tak, ako plynie doba, tak sa menia aj módne trendy a práve značka Bershka ponúka mladým to, čo aktuálne letí a je v móde.

Značka Bershka pre moderných ľudí

Medzi produktmi nájdete najnovšie módne kúsky, ale aj základné, taktiež pohodlné oblečenie pre voľný čas, moderné športové oblečenie a španielska značka ponúka i rôzne elegantné kúsky.

Bershka online shop

Na Slovensku je k dispozícií niekoľko predajní Bershka. Okrem toho majú milovníci tejto značky možnosť nakupovať aj prostredníctvom slovenského e-shopu.

Bershka online shop ponúka široký výber dámskeho oblečenia. Napríklad rôzne bundy a kabáty, blejzre, saká, mikiny, pletené oblečenie, šaty, sukne, nohavice a džínsy, šortky, body, topy, tričká, košele a mnoho iného.

V e-shope nájdete okrem dámskeho oblečenia i pestrý výber módnych kúskov pre pánov. Samozrejmosťou sú bundy (aj denim bundy) a kabáty, džínsy, tričká, košele, mikiny, pleteniny, bermudy a nohavice či ďalšie druhy štýlového pánskeho oblečenia.

Ak mám porovnať online nakupovanie, konkrétne Bershku a Gate online nakupovanie, tak e-shop Bershka mi viac vyhovuje. Je síce pravda, že Gate e-shop má prehľadnú internetovú stránku, avšak táto španielska značka mňa osobne viac oslovila.

Obuv a doplnky Bershka

Okrem širokej ponuky dámskeho a pánskeho moderného oblečenia ponúka značka Bershka aj rôzne druhy obuvi a doplnkov.

Dámska a pánska obuv Bershka ponúka rôzne kolekcie – športové topánky, čižmy a členkovú obuv, elegantné topánky, papuče a pre dámy sú navyše k dispozícií sandále a topánky na opätku.

obuv a doplnky Bershka

V ponuke tejto španielskej značky môžete nájsť dámske doplnky, ako napríklad opasky, tašky, bižutéria, obaly na iPhone, šály a šatky, vlasové doplnky, čiapky, ponožky, peňaženky a toaletné vody či dokonca papiernícke potreby.

Pre pánov sú k dispozícií taktiež rôzne druhy štýlových doplnkov. Napríklad ľadvinky, ruksaky, peňaženky, šiltovky a čiapky, opasky, hodinky, bižutéria, spodná bielizeň a ponožky, slnečné okuliare, príslušenstvo pre mobilné telefóny a rôzne druhy pánskych vôní.

Čo sa týka cieľovej skupiny tejto španielskej značky, tak ju vyhľadávajú prevažne mladí dobrodružní ľudia, ktorí majú intenzívny záujem o modernú hudbu, sociálne siete a najnovšie technológie. Z môjho pohľadu sú produkty značky Bershka štýlové a nadčasové.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená