Celio – pánske elegantné a mestské oblečenie

Celio je francúzska módna značka, ktorá sa zameriava na pánsku elegantnú a voľno-časovú módu. Táto pánska módna značka vznikla v roku 1985.

Nechýbajú základné pánske módne kúsky ako napríklad kabáty a bundy, mikiny, svetre a vesty, košele, polokošele a tričká, džínsy, nohavice, kostýmy a iné.

Okrem oblečenia pre pánov ponúka značka Celio široký výber pánskej obuvi a pánskych doplnkov. Medzi doplnkami môžete nájsť opasky a kožené výrobky, kravaty a motýliky, čiapky, šály a rukavice a mnoho iných.

Celio-ležérna-móda

Celio e-shop

Mnoho ľudí uprednostňuje nakupovanie prostredníctvom internetu. Online nakupovanie je oveľa pohodlnejšie ako klasické nakupovanie (behanie po obchodoch), ktoré vám navyše ušetrí aj váš drahocenný čas.

Čo sa týka slovenského e-shopu Celio, tak ten aktuálne nie je k dispozícií. Celio online shop existuje vo Francúzsku, ale neposkytuje možnosť posielania na Slovensko.

V tomto prípade odporúčam pozrieť si jednotlivé módne kúsky na oficálnej stránke e-sopu Celio, aby ste tak nemuseli tráviť množstvo času hľadaním v kamennom obchode. To znamená, že si môžete pokojne z pohodlia domova prezrieť kompletnú ponuku na oficiálnej stránke tejto francúzskej značky a neskôr len ísť do predajne a kúpiť si daný módny kúsok.

Celio e-shop ponúka aj exkluzívne kolekcie. Napríklad sa jedná o kolekciu Dragon ball. V tejto kolekcii nájdete tričká, mikiny, šiltovky a batohy. Nájsť tu môžete i exkluzívnu kolekciu Pokémon, v ktorej sa nachádzajú tričká, mikiny, bomber bunda a tenisky.

Pánska elegancia i mestský štýl

Čo sa týka módneho štýlu, tak značka Celio sa zameriava na pánske elegantné a mestské oblečenie. Každá jedna kolekcia Celio pánskeho oblečenia, obuvi a doplnkov je svieža, elegantná a moderná zároveň.

Mne osobne sa páči ležérna móda, obzvlášť u mužského pohlavia. Francúzsky Celio online shop ponúka veľký výber pánskeho oblečenia na rôzne druhy príležitosti. Na výber je oblečenie rôznych strihov i farebného prevedenia.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená