Massimo Dutti – mestské kúsky ako aj formálne oblečenie

Značka Massimo Dutti vznikla v roku 1985. Pôvodne bola táto značka určená pre pánov, ktorým ponúkala oblečenie. V súčasnosti však ponúka širokú škálu pánskej a dámskej kolekcie oblečenia. K dispozícií je aj detská móda, ktorá je v kolekciách s názvom Massimo Dutti Boys & Girls.

Nájsť tu môžete rôzne druhy štýlov oblečenia, od mestských kúskov až po formálne oblečenie, vyberie si naozaj každý milovník oblečenia.

Okrem toho značka Massimo Dutti ponúka širokú škálu dámskej i pánskej obuvi, nájdete tu i mnoho doplnkov a na výber sú aj rôzne druhy parfumov. Nechýba ani pravidelný Massimo Dutti vypredaj.

Massimo Dutti e-shop

Slovenský e-shop  neexistuje. Nakúpiť však môžete cez e-shop massimodutti.com/ sk/, kde je stránka v slovenskom jazyku, vďaka tomu je online nakupovanie jednoduché a zrozumiteľné. Kúpiť tu môžete dámske i pánske kolekcie oblečenia, obuvi a doplnkov.

V ponuke sa nachádzajú dámske kabáty a bundy, saká, overaly, šaty, sukne, pulóvre a svetre, košele a blúzky, tričká, nohavice a denim oblečenie. Navyše tu nájdete večerné kolekcie ako napríklad blúzky, šaty, sukne, nohavice, svetre, saká a iné.

kašmírové svetre Massimo Dutti

Pre pánov sú k dispozícií bundy a kabáty, saká, pulóvre a svetre, polo a ležérne tričká, nohavice, domáce oblečenie a ďalšie. Okrem toho sa tu nachádzajú aj elegantné obleky, košele , kravaty a vreckovky.

Massimo Dutti obuv

Massimo Dutti e-shop ponúka viacero druhov dámskej obuvi. Vybrať si môžete čižmy klasické, členkové, mokasíny i športovú obuv.

Na výber majú i páni, pre ktorých sú k dispozícií elegantné topánky, mokasíny, športová obuv, topánky ležérneho štýlu alebo kolekcia topánok do studeného počasia.

Nájsť tu môžete aj kvalitnú detskú obuv ako napríklad čižmy a športovú obuv.

Massimo Dutti detská kolekcia

Internetový obchod Massimo Dutti ponúka detskú kolekciu oblečenia pre dievčatá i chlapcov od 4 do 14 rokov. V tejto kolekcii sa nachádzajú kabáty a bundy, šaty, overaly a sukne, pulóvre a svetre, oblečenie zo 100 %-ného kašmíru, mikiny, košele a blúzky, tričká, nohavice a denim.

K dispozícií sú aj rôzne druhy doplnkov pre deti. Pre dievčatá tu nájdete doplnky ako šatky, opasky, náramky či čelenky. Pre chlapcov sú v ponuke doplnky ako motýliky, čiapky, nákrčníky, šále, kľúčenky a iné.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená