Pimkie Slovensko

Pimkie SlovenskoSlovensko, ako miesto, ktoré je známe krásnymi ženami sa snaží čo najviac podporovať módny svet a to aj tým, že otvára predajne rôznych módnych značiek, ktoré ponúkajú širokú škálu módnych produktov nie len pre ženy, ale taktiež pre mužov a samozrejme aj deti. Jedným zo známych módnych predajní je aj sieť predajní Pimkie Slovensko.

Značka Pimkie

História značky Pimkie siaha do roku 1971, kedy sa traja muži rozhodli rozšíriť nový módny trend v podobe nohavíc pre ženy. Tento nový módny trend znamenal úspešný začiatok značky Pimkie. Postupom času sa stala veľmi prestížnou a uznávanou módnou spoločnosťou, ktorá ponúka kúsky pre mladé ženy a dievčatá vo veku od pätnásť do dvadsaťpäť rokov. Ako takmer každá módna značka, tak aj táto má svoj internetový obchod, ktorý ponúka veľmi kvalitný a priehľadný eshop.

Pimkie Slovensko

Na Slovensku nájdeme niekoľko predajní s touto značkou (Pimkie Bratislava). V jednotlivých kamenných predajniach Pimkie Slovensko nájdete širokú škálu ponúkaných odevov v podobe tričiek, búnd, nohavíc, svetrov a iných štýlových kúskov, ktoré zvýraznia krásu každej ženy. Taktiež si tu môžete nájsť doplnky v podobe šperkov, opaskov, tašPimkie Slovenskoiek, slnečných okuliarov a iných štýlových a krásnych vecí za bezkonkurenčnú cenu a kvalitu. Topy a tričká značky Pimkie sa hodia k viacerým príležitostiam ako sú rodinné oslavy, či na bežné nosenie do práce a školy. To znamená, že v predajni môžete nájsť všetko od saténových topov až po trička s potlačou.

Táto francúzska vysokokvalitná módna značka neponúka len oblečenie, ale taktiež kozmetiku a parfumy čo znamená, že si v každej z predajní nakúpite všetko čo potrebujete na nosenie.

V jednotlivých predajniach sa nachádza veľmi príjemná atmosféra, ktorú tvorí moderný nábytok, osvetlenie, hudba, premietanie najnovších kolekcií a iné detaily, ktoré z klasickej predajne urobia pohodlné miesto na nakupovanie.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená