Next Slovensko

Next SlovenskoSlovensko je krajina, ktorá je bohatá na históriu, no nie len to. Na Slovensku je veľa uznávaných a kvalitných módnych návrhárov, ktorí svojou prácou vyzdvihujú úroveň módneho sveta v tejto krajine krásnych žien a z tohoto dôvodu sa veľa uznávaných značiek rozhodlo umiestniť na Slovensku svoje predajne. V každom z väčších miest sú nákupné centrá preplnené predajňami so svetovými módnymi značkami, ktoré sú veľmi kvalitné a taktiež cenovo dostupné. Jedna z predajní je aj Next Slovensko.

Predajňa Next Slovensko

Značka Next vznikla v roku 1982 ako samostatná značka a módna spoločnosť, ktorá ponúka najmodernejšie kúsky, pre ženy, mužov a tak isto aj deti, no nie len to. Vo svojej ponuke má taktiež veľký výber nábytku, kozmetiky a iných vecí. Túto spoločnosť založil krajčír Joseph Hepworth, ktorý už vtedy mal predstavu kam to až chce dotiahnúť.  Už od jej začiatku, bola táto značka považovaná za veľmi kvalitnú a cenovo dostupnú. Na Slovensku je niekoľko predajní s touto módnymi značkami. Väčšinu z nich nájdeme vo veľkých nákupných centrách, v ktorých nemôže chýbať ani predajňa Next Slovensko. Táto predajňa pôsobí veľmi príjemným dojmom, ktorý vzbudzuje moderný nábytok, osvetlenie, grafický dizajn či premietanie najnovších kolekcií na stene. Veľmi veľkým plusom je aj profesionálny prístup personálu.

Ponuka značky Next

Next SlovenskoTáto pôvodom britská značka ponúka širokú škálu produktu. V jednotlivých predajniach nájdete oblečenie pre ženy, mužov, ale aj deti. Taktiež tam nesmie chýbať obuv, ktorú si môžete kúpiť podľa štýlu, ktorý vám je najbližší či už ide o športovú obuv, elegantnú, či obuv na nejakú spoločenskú akciu. Predajne Next ponúkajú taktiež nábytok, či kozmetické prípravky pre každého. Vďaka tejto širokej ponuky sa táto spoločnosť stala obľúbenou po celom svete.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená