Gélové nechty

Pracujete v prostredí, kde sa to doslova hemží ľuďmi? Túžite po krásnych módnych nechtoch, ktoré očaria každého? Pokiaľ ste aspoň na jednu otázku odpovedali áno, práve tento článok je určený pre vás!

Ako určite už dobre viete, na výzore v súčasnosti naozaj veľmi záleží. Skúste si predstaviť nasledovnú situáciu: V banke robia dve pracovníčky. Jedna z nich absolútne nedbá o svoj zovňajšok a má veľmi škaredé a dopraskané nechty. Jej klientelu tvoria prevažne starí, spotení ľudia. Táto pracovníčka nemá skoro žiadne predaje. Vedľa nej pracuje druhá, ktorá sa o seba stará a má naozaj krásne a dokonalé nechty. Jej nechty sú natoľko zaujímavé, že klienti sú z nej úplne mimo. Jej klientelu tvoria naopak mladí a atraktívny ľudia. Práve táto kolegyňa má stále plno a vďaka vysokému počtu predajov ju jej šéf plánuje povýšiť.

Skúste sa vcítiť do danej situácie a spýtajte sa sami seba, ku ktorej pracovníčke by ste išli radšej?

Teraz sa vás spýtam jednu otázku. Chcete na seba upútať a presvedčiť ľudí, že práve vy ste jedinečná? Pokiaľ áno pokračujte v čítaní!

Nechty sú vašou vizitkou

Nechty sú módnym doplnkom každej ženy a  je len na vás, či sú vaše nechty ozdobou, alebo pohromou. Pokiaľ sa nezvládate starať o vaše nechty(nie ste s nimi spokojná), mali by ste zvážiť iné alternatívy.

Gélové nechty

Gélové nechty patria medzi najrozšírenejšiu alternatívu umelých nechtov.U nás nájdete lacné gélové nechty , ktoré sú pružnejšie a mäkšie ako vlastné nechty. Práve táto alternatíva môže z vašich rúk vyčarovať krásny módny doplnok, vďaka ktorému určite na seba upútate.

Gélová technika

Patrí medzi modernejšie a rozšírenejšie techniky.  Necht sa modeluje uv gélom a schne pod UV-lampou. Na túto tenchniku budete potrebovať špeciálny uv gel na nechty.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená