Lacné gélové nechty a UV gély


V poslednej dobe sa do módy dostali štýlové doplnky pre nechty. Gélové nechty sa stali symbolom luxusu a vzhľad ženy nemálokrát obohatia. Internetový obchod d-nails.sk ponúka lacné gélové nechty s UV gélmi v širokej ponuke – mnoho typov, tvarov, farieb, tematík.

Gélové nechty sú na výber z viacerých prvotriednych značiek, pričom ponúkajú rôzne zloženie a hustotu. Je však jasné, že si vyberie každá žena. Nie každému sa však hodí jedna farba – aj na toto personál obchodu myslel a preto máte na výber z širokého sortimentu farieb, ktoré sú tematicky zladené na ročné obdobia, váš obľúbený štýl hudby a tak ďalej. Je už na vás, ktoré gélové nechty si vyberiete. Dbajte však na to, aby ste predišli poškodeniu nechta, nechajte si naniesť gél špecializovanými odborníkmi v salónoch.

UV gély na nechty je špeciálna odroda gélu. UV Gél je elastickejší, teda sa ťažšie poškodí. Výzor tohto nechta je podobný prirodzenému nechtu, navyše s úžasným lakom, ktorý dodáva nechtom pocit luxusu. Navyše ponúkame aj farebné UV gély sú vyvinuté na základe najmodernejších technológií a nespôsobujú choroby ako mykózu. Majú nezvyčajnú možnosť sa napraviť na pôvodnú pozíciu pri pokryvení nechta. Nanášajú sa pomocou špeciálnych lámp, teda vám vydržia na nechtoch veľmi dlho bez poškodenia.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená