New Yorker katalóg

New Yorker katalógAj keď je pravda, že v dnešnej dobe plnej internetových predajní a internetových katalógov klasické katalógy nie sú až tak bežné no vždy majú svoje čaro a využitie už len z dôvodu, že nie každý má prístup k internetu a nie je pre každého bežné pozerať si produkty a modely jednotlivých značiek cez počítač. Túto klasiku si zachovala aj módna značka, ktorá dodnes ponúka svoj klasický New Yorker katalóg, ktorý možno aj vy dostávate do svojej schránky.

New Yorker katalóg

Pod pojmom New Yorker katalóg si nemusíme predstaviť len klasický katalóg v listovej forme, ktorý je čím ďalej tým väčšia vzácnosť. Pod týmto pojmom si môžeme predstaviť aj online katalóg, ktorý sa vyskytuje v elektronickej podobe. Módna spoločnosť New Yorker má veľké plus pri svojej propagácii, pretože využíva všetky dostupné prostriedky ako sa zviditeľniť a ako sa dostať do popredia. Dôvodom veľmi kvalitnej propagácie, ktorá je pre úspešnosť značky veľmi potrebná je aj to, že New Yorker zamestnáva veľmi talentovaných grafikov a dizajnérov, ktorý sa starajú a celkový vzhľad módneho katalógu či už v klasickej, alebo internetovej podobe. Ich kvalita práce sa samozrejme odráža aj na výsledku.

Informácia o značke

New Yorker katalógNew Yorker je medzinárodná módna spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1971 a svoje sídlo má v Nemecku. Značka sa prezentuje tým, že tvoria a predávajú módu pre ženy a mužov vo veku od dvanásť do tridsaťdeväť rokov. Modely sa hodia na bežné nosenie, pretože vo väčšine ponúkajú kúsky v ležérnom štýle.

V súčasnosti je približne tisíc predajní v tridsiatich ôsmich krajinách čo dokazuje len to, že je to skutočne obľúbená a uznávaná značka. Čo sa týka cenovej dostupnosti, tak predajne New Yorker patria k tým, v ktorých si môže nakúpiť takmer každý človek, pretože ceny sú skutočne veľmi prijateľné. Každý z modelov je dostupný vo všetkých bežných konfekčných veľkostiach.

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená