tally weijl logoŽeny majú k móde pozitívny vzťah a čím viac predajcov môžu navštíviť, tým lepšie. Z veľkej ponuky obchodov si môžu vybrať práve tie, v ktorých nájdu komfortné oblečenie s pekným dizajnom a nebude ich to stáť veľa. Medzi takýmito predajcami nechýba ani preslávená Tally Weijl, ktorá patrí k najznámejším európskym predajcom módy pre mladé ženy a dievčatá.

Značku Tally Weijl vyhľadávajú všetky ročníky

Názov značky nesie meno zakladateľa, ktorým bol spoločne s Beatom Gruringom práve Tally Elfassi-Weijl. Módny gigant má pôvod vo Švajčiarsku a za 31 rokov pôsobenia na trhu si už stihol vybudovať silné renomé. Dnes je vyhľadávaným predajcom dámskeho oblečenia, ktoré sa vyznačuje originálnymi dizajnovými prvkami a príjemnými materiálmi a aj keď sú modely prezentované ako oblečenie pre mladé dámy, vyhľadávajú ho ženy všetkých ročníkov.

Tally Weijl Vás spraví sexy

Sami autori charakterizujú svoje modely ako oblečenie pre dámy, ktoré sa chcú cítiť sexy a prejaviť atraktivitu naplno. Avšak v žiadnom prípade to neznamená, že predávaný tovar pôsobí vulgárne alebo výstredne. Práve naopak, produkty sú elegantné a ladne skombinované, akurát prinášajú prvky, ktoré zvýraznia Vašu ženskosť. Aj napriek tomu sa nejedná o žiadne vyzývajúce oblečenie, ktoré by dehonestovalo úctu k ženám.

Ponuku dopĺňa obuv a doplnky

sey tally weijlAby toho nebolo málo, vedenie Tally Weijl vsadilo svoju obchodnú filozofiu aj na predaj obuvi a rôznych módnych doplnkov, ktoré sa ideálne hodia k samotnému oblečeniu. Vďaka tomu dokázalo vzbudiť omnoho väčší záujem o svoje služby a zákazníčky sú ochotné nechať v predajniach viac peňazí. To zas dáva výrobcom motiváciu k zveľaďovaniu svojej práce, čím môžu klientelu pravidelne potešiť nejakou novou kolekciou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *