Intersport shop

Intersport shopPravdupovediac nieje žiaden športovec, či milovník športovej módy, ktorý by nepoznal značku Intersport. Intersport shop je presne pre týchto športových nadšencov, ktorých vždy poteší návšteva tejto rozmermi veľkej predajne s širokou škálou športových pomôcok, či športového oblečenia, ktoré je nie len veľmi kvalitné, ale taktiež veľmi štýlové.

Intersport shop

Tento športový obchodný reťazec má päťtisíc päťsto pobočiek v štyridsiatich-troch krajinách. Už len tento nadpriemerný počet predajní a rozšírenosť po celom svete svedčí o tom, že Intersport shop je skutočne sieť kvalitných predajní so širokou škálou produktov. Aj napriek veľkej rozlohe tejto predajni vám nebude robiť problém vybrať si to čo hľadáte, pretože všetko je premyslene usporiadané. Veľmi prekvapivý je aj prístup personálu, ktorí musia prejsť cez špeciálny pohovor a výberové konanie aby bolo isté, že sa vyznajú v tejto oblasti – teda v športe.

Ponuka značky Intersport

Intersport shopIntersport nieje len módna spoločnosť. Je to spoločnosť, ktorá ponúka rôzne športové pomôcky. V predajniach nájdete posilňovacie stroje, bicykle, korčule, fit lopty, lyže či snowboardy. Okrem týchto športových produktov tam nájdete rôzne módne kolekcie, ktoré sa menia každým ročným obdobím. V zime spoločnosť Intersport ponúka trendy zimné vetrovky, šály, čiapky či iné teplé veci, ktoré sú určené na bežné nosenie, ale aj na športové aktivity ako je napríklad lyžovanie čo vám zaručuje, že budete štýlový aj na svahu. V lete si môžete vybrať spomedzi veľmi štýlových plaviek.

Intersport funguje už od roku 1968 a postupom času sa dostal do celého sveta a aj dnes je veľmi populárny medzi športovcami v rôznych krajinách. Spoločnosť podporuje aj rôzne športové podujatia. O všetkých aktivitách tejto spoločnosti si môžete prečítať na internetovej stránke predajni Intersport.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená