Carpisa – kvalitné talianske kabelky, kufre a doplnky

Carpisa je talianska značka, ktorá vznikla v roku 2001 v meste Nola. V ponuke sa nachádzajú dámske tašky, kabelky, cestovné kufre, peňaženky a rôzne iné doplnky.

Mnohí by si mysleli, že táto talianska značka je výhradne určená pre ženy. Opak je však pravdou, pretože značka Carpisa je obľúbená i u mužského pohlavia. Talianska značka ponúka pre mužov široký výber tašiek, peňaženiek a k dispozícií sú aj doplnky ako napríklad opasky.

Carpisa online shop

V dnešnej modernej dobe je úplne samozrejmé, že kamenné obchody ponúkajú zákazníkom i nákup cez internet. A rovnako ani táto značka nie je žiadnou výnimkou. Zákazníci si môžu z pohodlia domova objednať tovar, jednoducho cez Carpisa online shop.

Čo sa týka slovenského trhu, tak táto talianska značka nemá k dispozícií slovenský e-shop. No pre milovníkov značky Carpisa to rozhodne nemusí byť žiadny problém. Slovenský zákazník si môže nakúpiť cez taliansky e-shop, kde je v ponuke široký výber produktov.

dámska taška Carpisa

Tento e-shop je v anglickom jazyku a ak ho neovládate, môžete použiť automatický prekladač, ktorý vám pomôže jednotlivým slovám porozumieť. A tak samotný nákup nebude žiadnym problémom. Veľkou výhodou je, že pri objednaní tovaru nad 69 eur dopravu neplatíte, máte ju zadarmo.

Carpisa kabelky v rôznych farebných prevedeniach a veľkostných rozmeroch

V ponuke tejto talianskej značky sú rôzne druhy kabeliek, ktoré sú v rôznych farebných prevedeniach a aj v rôznych veľkostných rozmeroch.  Nájdete tu malé crossbodyy tašky, stredné klasické kabelky či tašky a dokonca aj veľké kabelky. Ak hľadáte mini kabelku na párty alebo len pohodlnú tašku do mesta, tak práve talianska značka Carpisa je ideálnou voľbou. Na svoje si tu príde naozaj každý – ženy aj muži.

Mne osobne sa páči, že táto talianska značka ponúka i štýlové batohy a ruksaky či cestovné kufre a tašky. Okrem toho, nechýbajú ani rôzne doplnky pre ženy a mužov. Napríklad dámske dáždniky či pánske moderné opasky.

Carpisa je obľúbená bez ohľadu na vek

Značka Carpisa je obľúbená u žien vo všetkých vekových kategóriách. Prevažne je však obľúbená u žien vo veku od dvadsať rokov až do päťdesiatich, no neohrdnú ju ani mladšie ročníky. Dôvodom je, že talianska značka drží krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše je nadčasová, elegantná a štýlová zároveň.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená