Zara.sk

zara logoMedzi najznámejších európskych predajcov komfortného oblečenia určeného na bežné aj slávnostné nosenie patrí aj Zara. Jej sieť obchodov sa stala vyhľadávanou v rôznych krajinách mnohými vekovými skupinami medzi mužmi a ženami, ktorí majú záujem o elegantnú módu a radi nosia niečo netradičné.

História značky Zara

S nápadom otvoriť módnu firmu, ktorá má šancu presadiť sa aj na medzinárodnom poli prišiel španielsky podnikateľ Amancio Ortega. Keďže mal veľkú záľubu v realizácií módnych návrhov a disponoval potrebným kapitálom, rozhodol sa svoj nápad uskutočniť. V súčasnosti je to presne 40 rokov, čo bol otvorený prvý obchod Zara hneď rok po založení firmy a značka sa skutočne presadila aj za hranicami Španielska, takže Ortegov sen sa splnil.

Zara aj na Slovensku

V rámci rozširovania pôsobnosti sa firma Zara stala účastníkom slovenského trhu, na ktorom si rýchlo získala stabilné miesto. Momentálne predáva svoj sortiment vo viacerých nákupných centrách, čím sa približuje k masám zákazníkov a môže sa tak pýšiť obrovskou dostupnosťou svojich produktov. To však nie je všetko a predstavitelia značky prišli s ďalším zaujímavým riešením ako podporiť svoj export.

Úspech podporil aj predaj prostredníctvom Zara.sk

Šaty ZaraSnaha zjednodušiť zákazníkom nákupy v ich obľúbenej predajni sa premietla aj do tvorby e-shopu zara.sk, ktorý má slúžiť ako efektívny nástroj pre výber a následnú kúpu tovaru priamo z pohodlia domova. Tento systém predaja umožnil doplniť ponuku jednotlivých modelov, čím majú zákazníci šancu získať tovar, ktorý by v kamennej prevádzke nenašli. Dnes je spôsob predaja prostredníctvom internetu úplne bežný a pomáha firmám zvyšovať obrat. Výnimkou nie je ani portál zara.sk, ktorý spĺňa požadovaný účel a ponúka klientom náhľad do sveta prestížnej značky.

1 Komentár
  1. Maja píše

    Mam rada oblečenie značky ZARA ,len škoda pôsobí v BA kde nemam možnosť navštíviť a nie aj v Nitre .

Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená