Benetton Bratislava

Benetton BratislavaBratislava ako hlavné mesto Slovenska, nieje len mestom bohatým na históriu a pamiatky, ale tiež je to mesto, ktoré sa zaoberá módou a taktiež mesto, ktoré sa zaujíma o ľudí, ktorí módu milujú a preto, v tomto meste môžeme nájsť množstvo nákupných centier so značkami a predajňami, ktoré nám ponúkajú širokú škálu krásnych a trendových produktov od elegantného až k ležérnemu štýlu. Benetton Bratislava je tak isto jeden z tých trendy luxusných predajní, ktoré vás oblečú od hlavu až po päty.

História značky Benetton

Rok 1965 je rokom, ktorý sa môže pýšiť vznikom tejto svetovo obľúbenej a uznávanej značky. Značka Benetton vznikla v Taliansku, v mestu, v ktorom vzniklo väčšina veľmi kvalitných a uznávaných značiek. Za jej zakladateľov sa považujú bratia Benettovci. Štyri roky po jej vzniku bola otvorená prvá kamenná predajňa v Taliansku a taktiež sa začal transport produktov s toutou značkou takmer do celého sveta. V tomto okami sa začala veľká a dlhá kariéra, ktorá do dnes oblieka milióny mladých ľudí.

V dnešnej dobe je na čele spoločnosti jedej zo synov zakladateľov a značka Benetton sa najmä propaguje na svetoznámych pretekoch F1. Motto tejto spoločnosti je: „United Colors of Benetton“

Benetton BratislavaBenetton Bratislava

Benetton Bratislava je predajňa, v ktorej sa budete cítiť ako doma, kvôli atmosfére, ktorá tam vládne. Steny sfarbené do zelena, vás stiahnu do tej správnej nákupnej atmosféry. V Bratislave môžete nájsť štrnásť predajní s touto značkou. Po celom svete je približne šesťtisíc kamenných predajní Benetton. V predajni Benetton Bratislava môžete nájsť plavky, spodnú bielizeň a nočné prádlo, bundy, saká, šaty a iné luxusné odevy.

Benetton je značka pre ženy, mužov, ale aj deti a zaručuje vám produkty s veľmi kvalitných a príjemných materiálov. Taktiež tam nájdete všetky produkty v bežných konfekčných veľkostiach.

Mohlo by sa vám páčiť aj
Pridajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená